%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش اکسل: یادگیری VBA (با زیرنویس فارسی AI)
Excel: Learning VBA
کد محصول: FL9558-4469215
لیندا _ آموزش اکسل: یادگیری VBA (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Excel: Learning VBA
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
91,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com (Linkedin Learning)
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
مدرس
Curt Frye - کرت فرای
تاریخ انتشار
1402/8/3
2023-10-25
سطح آموزش
پیشرفته
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
4ساعت و 20دقیقه
تعداد ویدیو‌ها
58 ویدیو
حجم فایل‌ها
577 مگابایت (دانلود با تعرفه نیم بها)
زمان تقریبی دانلود فایل‌ها
10 دقیقه (با سرعت اینترنت 1 مگابایت در ثانیه)
تعداد بازدید : 295
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

VBA به شما امکان می دهد کارهای روتین را در اکسل خودکار کنید و یادگیری آن آسان تر از آنچه فکر می کنید است. در این دوره، مربی Curt Frye، متخصص اکسل، مقدمه ای کامل بر زبان برنامه نویسی Visual Basic for Applications ارائه می دهد. یاد بگیرید که چگونه زیر روال ها و توابعی را برای نگهداری کد ایجاد کنید و در مدل شی اکسل یک پایه محکم به دست آورید. تکنیک های برنامه نویسی را از طریق مثال های دنیای واقعی و فایل های تمرینی همراه با دوره کاوش کنید. نحوه کار با ویرایشگر ویژوال بیسیک، افزودن کد به ماکرو و ایجاد، صادرات و حذف ماژول های کد را بیاموزید. به تعریف و استفاده از متغیرها، مدیریت دامنه متغیرها و تعریف آرایه ها بروید. راه هایی برای استفاده از VBA برای مدیریت کتاب های کاری و صفحات گسترده خود کشف کنید. یاد بگیرید که چگونه وظایف تکراری را با حلقه ها ساده کنید و کد VBA را اشکال زدایی کنید. برش، کپی و چسباندن داده های سلولی و همچنین اجرای و راه اندازی رویه های رویداد را تمرین کنید. بعلاوه، از چالش های عملی برای به کارگیری آموخته های خود استفاده کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[فارسی]

01 مقدمه
01-01 قابلیت های اکسل را با استفاده از VBA گسترش دهید
01-02 آنچه باید قبل از شروع بدانید

02 معرفی ویژوال بیسیک برای برنامه های کاربردی
02-01 برنامه نویسی شی گرا را معرفی کنید
02-02 مدل شی اکسل را بررسی کنید
02-03 در ویرایشگر ویژوال بیسیک کار کنید
02-04 ویژگی های پروژه VBA را تنظیم کنید
02-05 ماژول های کد را ایجاد، صادر و حذف کنید
02-06 یک زیربرنامه ایجاد کنید
02-07 یک تابع ایجاد کنید
02-08 نظرات را به کد خود اضافه کنید
02-09 یک روش VBA را اجرا کنید
02-10 کد را به یک ماکرو ضبط شده اضافه کنید

03 تعریف متغیرها، ثابت ها و محاسبات
03-01 انواع داده Excel VBA را معرفی کنید
03-02 متغیرها را اعلام کنید و قبل از استفاده باید اعلام کنید
03-03 دامنه متغیر را مدیریت کنید
03-04 متغیرهای ثابت و ثابت را تعریف کنید
03-05 یک محاسبه با استفاده از عملگرهای ریاضی ایجاد کنید
03-06 آرایه ها را تعریف کنید
03-07 متغیرهای شی را تعریف و استفاده کنید
03-08 مراجع کد را با استفاده از عبارات With…End With ساده کنید
03-09 چالش: متغیرها، ثابت ها و محاسبات را تعریف کنید
03-10 راه حل: متغیرها، ثابت ها و محاسبات را تعریف کنید

04 اضافه کردن منطق به کد VBA شما
04-01 یک کار را با استفاده از حلقه For…Next تکرار کنید
04-02 با استفاده از یک حلقه برای…هر یک از تمام موارد یک مجموعه عبور کنید
04-03 یک کار را با استفاده از یک حلقه Do تکرار کنید
04-04 کد را به صورت شرطی با استفاده از عبارت If…Then اجرا کنید
04-05 با استفاده از عبارت Case کدام اقدام را انتخاب کنید
چالش 04-06: منطق را به کد خود اضافه کنید
04-07 راه حل: منطق را به کد خود اضافه کنید

05 اشکال زدایی کد VBA
05-01 خطاها را با استفاده از بیانیه های خطا مدیریت کنید
05-02 از یک زیربرنامه یا تابع عبور کنید
05-03 نقاط شکست را در کد خود تنظیم کنید
05-04 خروجی را با استفاده از پنجره فوری تأیید کنید
05-05 یک مقدار را در یک روال تماشا کنید
چالش 05-06: کد VBA خود را اشکال زدایی کنید
05-07 راه حل: کد VBA خود را اشکال زدایی کنید

06 عناصر و داده های کتاب کار را در VBA مدیریت کنید
06-01 یک مقدار برای یک سلول بنویسید
06-02 داده های سلولی را برش، کپی و جایگذاری کنید
06-03 مقادیر را در سلول ها پیدا کنید
06-04 به سلول هایی با استفاده از ویژگی OFFSET مراجعه کنید
06-05 رشته های متنی را به هم بپیوندید
06-06 بخشی از یک رشته را برگردانید
06-07 کاربرگ ها را با VBA مدیریت کنید
06-08 کتابهای کار را با VBA مدیریت کنید
چالش 06-09: عناصر و داده های کتاب کار را در VBA مدیریت کنید
06-10 راه حل: عناصر و داده های کتاب کار را در VBA مدیریت کنید

07 افزودن عناصر پیشرفته به کد VBA
07-01 هنگام اجرای ماکرو به روز رسانی صفحه را خاموش کنید
07-02 از توابع کاربرگ در ماکرو استفاده کنید
07-03 مقادیر را با استفاده از جعبه ورودی یا جعبه پیام به دست آورید
07-04 یک زیربرنامه از زیربرنامه دیگر فراخوانی کنید
چالش 07-05: عناصر پیشرفته را به کتاب کار خود اضافه کنید
07-06 راه حل: عناصر پیشرفته را به کتاب کار خود اضافه کنید

08 استفاده از رویدادهای اکسل در کد VBA شما
08-01 هنگام باز کردن، بستن یا ذخیره یک کتاب کار، رویه ای را اجرا کنید
08-02 هنگامی که محدوده سلولی تغییر می کند، رویه ای را اجرا کنید
08-03 یک رویه را با استفاده از یک دنباله کلیدی خاص راه اندازی کنید
چالش 08-04: از رویدادهای Excel در کد VBA خود استفاده کنید
08-05 راه حل: از رویدادهای اکسل در کد VBA خود استفاده کنید

09 نتیجه گیری
09-01 منابع بیشتر

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Extend the capabilities of Excel using VBA
01-02 What you should know before starting

02 Introducing Visual Basic for Applications
02-01 Introduce object-oriented programming
02-02 Examine the Excel object model
02-03 Work in the Visual Basic Editor
02-04 Set VBA project properties
02-05 Create, export, and delete code modules
02-06 Create a subroutine
02-07 Create a function
02-08 Add comments to your code
02-09 Run a VBA procedure
02-10 Add code to a recorded macro

03 Defining Variables, Constants, and Calculations
03-01 Introduce Excel VBA data types
03-02 Declare variables and require declaration before use
03-03 Manage variable scope
03-04 Define static variables and constants
03-05 Create a calculation using mathematical operators
03-06 Define arrays
03-07 Define and use object variables
03-08 Streamline code references using With…End With statements
03-09 Challenge: Define variables, constants, and calculations
03-10 Solution: Define variables, constants, and calculations

04 Adding Logic to Your VBA Code
04-01 Repeat a task using a For…Next loop
04-02 Step through all items of a collection using a For…Each loop
04-03 Repeat a task using a Do loop
04-04 Execute code conditionally using an If…Then statement
04-05 Select which action to take using a Case statement
04-06 Challenge: Add logic to your code
04-07 Solution: Add logic to your code

05 Debugging Your VBA Code
05-01 Manage errors using On Error statements
05-02 Step through a subroutine or function
05-03 Set breakpoints in your code
05-04 Verify output using the Immediate window
05-05 Watch a value in a routine
05-06 Challenge: Debug your VBA code
05-07 Solution: Debug your VBA code

06 Manage Workbook Elements and Data in VBA
06-01 Write a value to a cell
06-02 Cut, copy, and paste cell data
06-03 Find values in cells
06-04 Refer to cells using the OFFSET property
06-05 Concatenate text strings
06-06 Return part of a string
06-07 Manage worksheets with VBA
06-08 Manage workbooks with VBA
06-09 Challenge: Manage workbook elements and data in VBA
06-10 Solution: Manage workbook elements and data in VBA

07 Adding Advanced Elements to Your VBA Code
07-01 Turn off screen updating when you run a macro
07-02 Use worksheet functions in a macro
07-03 Acquire values using an input box or message box
07-04 Call a subroutine from another subroutine
07-05 Challenge: Add advanced elements to your workbook
07-06 Solution: Add advanced elements to your workbook

08 Using Excel Events in Your VBA Code
08-01 Run a procedure when you open, close, or save a workbook
08-02 Run a procedure when a cell range changes
08-03 Trigger a procedure using a specific key sequence
08-04 Challenge: Use Excel events in your VBA code
08-05 Solution: Use Excel events in your VBA code

09 Conclusion
09-01 Further resources

 

مدرس: Curt Frye - کرت فرای

تعداد دوره های آموزشی: 43

کُرت فرای یک نویسنده و مشاور مستقل است که در زمینه Microsoft Excel تخصص دارد. او نویسنده بیش از 40 عنوان کتاب و کورس های آموزشی آنلاین، از جمله گام به گام Micorsoft Excel 2010 (میکروسافت press)، راهنمای جیبی (Excel 2007 (O'reilly media، و بیش از 12 کورس آموزشی برای Lynda.com است. وی همچنین یک سخنران مهم است که عناوین دقیقی از Excel به عنوان یک ابزار تحلیل هوشمندانه بیزنس و رویکرد ™Improspective اش به ارتباطات در بیزنس فراهم می کند.

جدیدترین آموزشهای مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد
logo-samandehi
فارسی کلاس