logoleft

Andy Jordan - اندی جردن

Andy Jordan - اندی جردن

در باره این مدرس:

اندی جردن، PMP، بنیانگذار و رییس مشاور Roffensian است.
اندی یک متخصص و حرفه ای با تجربه در بسیاری از صنایع، در دو قاره است. پس از یک شغل مدیریت با پروفایل عالی و پروژه های حیاتی کسب و کار برای بسیاری از سازمان ها، اندی به سمت رهبری دفاتر مدیریت پروژه حرکت کرد و برای خو شهرتی را در ساخت، نجات و بهبود این عملکرد کلیدی، ایجاد کرد. رویکرد او برای تسهیل فرایندها به سبک و توانایی سازمان و تمرکز بر توسعه کارکنان پروژه و تمرکز بر توسعه کارکنان پروژه به جای رویکرد نزدیک‌بین های پروژه در همه هزینه‌ها ، بارها به نتایج چشمگیری دست یافته‌است.
اندی فراتر از مشارکت مستقیم در پروژه، برنامه و مدیریت پورتفولیو و مشاوره، بر کار با شرکت ها تمرکز کرد تا توانایی آنها در شناسایی، اولویت بندی و پیگیری پیشرفت ابتکارات کلیدی اصلی را کشف کند، و اینکه آیا آنها بخشی از تکامل در حال انجام یا انقلابی کردن شرکت ، یکپارچگی کسب، مدیریت تغییر سازمان، و غیره هستند یا نه!
موضوع تکرار شونده در طول زندگی حرفه‌ای اندی، تمرکز بر دستیابی به نتایج از طریق توسعه کارکنان، هم به صورت انفرادی و هم در بین تیم‌ها بوده‌است. اندی به طور جدی معتقد است که یکی از خروجی‌های کلیدی یک مشارکت مشاوره‌ای Roffensian باید توسعه کارکنان مشتری برای بهبود قابلیت خود برای انجام ابتکارات آینده مشابه بدون اتکا به پشتیبانی مشاوره خارجی باشد.
رزومه اندی، توسط شخصیت جذاب و قابل دسترس او، دور شده است. اندی از طریق مقالات کتبی، تدریس یا گفتگوها، پیام خود را به گونه ای ارائه می دهد که مخاطبانش بتوانند به آن توجه کنند و با شیوه ای که توجهشان را جلب کند.

تعداد دوره های آموزشی: 2
ترتیب:
لیندا _ آموزش ارائه نتایج با PMO متمرکز بر بیزنس (با زیرنویس فارسی AI)
11,000 تومان
داشتن یک دفتر مدیریت پروژه متمرکز یا PMO، حیاتی است. PMO باید با بیزنس همخوانی داشته باشد - و آنچه را که وعده می‌دهد، تحویل دهد - اگر موفق شود. این درس توضیح می‌دهد که چگونه یک PMO سنتی را به روشی تبدیل کنیم که بر روی اجرا،...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 21
زمان: 57m 22s
بازدید: 170
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 13-08-2019
توضیحات کامل reorder
لیندا _ آموزش مبانی مدیریت پورتفولیو (با زیرنویس فارسی AI)
11,000 تومان
یک پورتفولیو، استراتژی کسب‌وکار را به خط پایین مرتبط می‌کند: محصولات و پروژه‌هایی که باید به نتایج کسب‌وکار دست یابند. بنیادهای مدیریت پورتفولیوی در پروژه، برنامه، و مدیران محصول و همچنین رهبران کسب‌وکار هدف...
زبان: انگلیسی
زیرنویس: فارسی و انگلیسی
تعداد ویدیو: 26
زمان: 1h 15m
بازدید: 1663
سطح عمومی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
انتشار: 23-08-2018
توضیحات کامل reorder