%40 تخفیف  برای خرید  مسیرهای یادگیری

logo mix

آموزش کسب گواهی مدیر امنیت اطلاعات (CISM) بخش 3: برنامه امنیت اطلاعات (با زیرنویس فارسی AI)
Certified Information Security Manager (CISM) Cert Prep: 3 Information Security Program
جدید ( 18 روز قبل)
کد محصول: FL8544-2491122
لیندا _ آموزش کسب گواهی مدیر امنیت اطلاعات (CISM) بخش 3: برنامه امنیت اطلاعات (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Certified Information Security Manager (CISM) Cert Prep: 3 Information Security Program
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
69,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2022-09-07
1401/6/16
جدید ( 18 روز قبل)
مدرس
Mike Chapple - مایک چپل
سطح آموزش
پیشرفته
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
5ساعت و 25دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
90 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
1030 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
17 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 117
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

برای قبولی در آزمون گواهی مدیر امنیت اطلاعات (CISM) آماده شوید. در این دوره، مربی Mike Chapple نحوه بهترین راه‌اندازی، تعریف و مدیریت یک برنامه امنیت اطلاعات در یک سازمان را توضیح می‌دهد - مفاهیمی که می‌توانند به شما در پاسخگویی به سوالات در حوزه امتحانی برنامه امنیت اطلاعات کمک کنند. او به شما کمک می کند تا نقش یک مدیر را در یک برنامه امنیت اطلاعات درک کنید و طیف گسترده ای از کنترل های فنی، فیزیکی و اداری را که برای حفاظت از اطلاعات و سیستم ها استفاده می شود انجام می دهد. بیاموزید که چگونه تیم امنیتی خود را بسازید و امنیت را در فرآیند استخدام حفظ کنید. رویکرد امنیت ذخیره سازی ابری؛ دستگاه های تلفن همراه ایمن؛ کار با فایروال ها، VPN ها و متمرکز کننده های VPN. حفظ ایمنی کارکنان؛ و خیلی بیشتر.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 برنامه امنیت اطلاعات
01-02 آنچه باید بدانید
01-03 منابع مطالعاتی

02 توسعه برنامه امنیت اطلاعات
02-01 محدوده و منشور
02-02 همسویی امنیت و اهداف تجاری
02-03 ساخت یک تیم امنیتی
02-04 انجام تجزیه و تحلیل شکاف

03 امنیت پرسنل
03-01 بهبود امنیت پرسنل
03-02 امنیت در فرآیند استخدام
03-03 فرآیند خاتمه کارمند
03-04 حریم خصوصی کارکنان
03-05 شبکه های اجتماعی

04 رایانش ابری و مجازی سازی
04-01 ابر چیست؟
04-02 نقش های محاسبات ابری
04-03 درایورهای محاسبات ابری
04-04 مجازی سازی
04-05 فعالیت های ابری و معماری مرجع ابر
04-06 مدل های استقرار ابر
04-07 دسته های خدمات ابری
04-08 نگرانی های امنیتی و حفظ حریم خصوصی در ابر

05 امنیت میزبان
05-01 امنیت سیستم عامل
05-02 پیشگیری از بدافزار
05-03 مدیریت برنامه
05-04 کنترل های امنیتی شبکه مبتنی بر میزبان
05-05 نظارت بر یکپارچگی فایل
05-06 پیشگیری از از دست دادن داده ها
05-07 رمزگذاری داده ها
05-08 امنیت سخت افزار و سیستم عامل

06 امنیت موبایل
06-01 امنیت دستگاه تلفن همراه
06-02 مدیریت دستگاه تلفن همراه
06-03 ردیابی دستگاه تلفن همراه
06-04 امنیت اپلیکیشن موبایل
06-05 اجرای امنیت موبایل
06-06 دستگاه خود را بیاورید (BYOD)
06-07 مدل های استقرار موبایل

07 رمزنگاری
07-01 درک رمزگذاری
07-02 رمزنگاری متقارن و نامتقارن
07-03 اهداف رمزنگاری
07-04 انتخاب الگوریتم های رمزگذاری
07-05 چرخه حیات رمزنگاری
07-06 تعویض کلید
07-07 دیفی هلمن
07-08 سپردن کلید
07-09 کشش کلید
07-10 مدل های اعتماد
07-11 PKI و گواهی های دیجیتال
07-12 توابع هش
07-13 امضای دیجیتال
07-14 TLS و SSL
07-15 IPsec
07-16 ایمن سازی پروتکل های مشترک

08 امنیت فیزیکی
08-01 طراحی سایت و تاسیسات
08-02 کنترل های محیطی مرکز داده
08-03 کنترل دسترسی فیزیکی
08-04 مدیریت بازدیدکنندگان
08-05 پرسنل امنیت فیزیکی

09 امنیت شبکه
09-01 روترها، سوئیچ ها و پل ها
09-02 فایروال ها
09-03 VPN ها و متمرکز کننده های VPN
09-04 تشخیص و پیشگیری از نفوذ شبکه
09-05 مدیریت یکپارچه تهدید
09-06 VLAN ها و تقسیم بندی شبکه
09-07 کنترل دسترسی به شبکه
09-08 دسترسی به شبکه از راه دور

10 مدیریت هویت و دسترسی
10-01 شناسایی، احراز هویت و مجوز
10-02 نام های کاربری و کارت های دسترسی
10-03 عوامل احراز هویت
10-04 بیومتریک
10-05 احراز هویت چند عاملی
10-06 چیزی که دارید
10-07 درک مدیریت حساب و امتیازات
10-08 انواع حساب
10-09 سیاست های حساب
10-10 نظارت بر حساب
10-11 مدیریت دسترسی ممتاز
10-12 تدارك و محروم كردن

11 مدیریت دارایی
11-01 مدیریت تغییر
11-02 مدیریت پیکربندی
11-03 مدیریت دارایی های فیزیکی

12 ایمنی پرسنل
12-01 ایمنی پرسنل
12-02 مدیریت اضطراری

13 امنیت نرم افزار
13-01 پلتفرم های نرم افزاری
13-02 روش شناسی توسعه
13-03 مدل های سررسید
13-04 عملیات، نگهداری و مدیریت تغییر
13-05 بررسی کد
13-06 تست نرم افزار
13-07 تست های امنیتی کد
13-08 کد شخص ثالث

14 نتیجه گیری
14-01 ادامه تحصیل

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Information security program
01-02 What you need to know
01-03 Study resources

02 Information Security Program Development
02-01 Scope and charter
02-02 Alignment of security and business objectives
02-03 Building a security team
02-04 Conducting a gap analysis

03 Personnel Security
03-01 Improving personnel security
03-02 Security in the hiring process
03-03 Employee termination process
03-04 Employee privacy
03-05 Social networking

04 Cloud Computing and Virtualization
04-01 What is the cloud?
04-02 Cloud computing roles
04-03 Drivers for cloud computing
04-04 Virtualization
04-05 Cloud activities and the Cloud Reference Architecture
04-06 Cloud deployment models
04-07 Cloud service categories
04-08 Security and privacy concerns in the cloud

05 Host Security
05-01 Operating system security
05-02 Malware prevention
05-03 Application management
05-04 Host-based network security controls
05-05 File integrity monitoring
05-06 Data loss prevention
05-07 Data encryption
05-08 Hardware and firmware security

06 Mobile Security
06-01 Mobile device security
06-02 Mobile device management
06-03 Mobile device tracking
06-04 Mobile application security
06-05 Mobile security enforcement
06-06 Bring your own device (BYOD)
06-07 Mobile deployment models

07 Cryptography
07-01 Understanding encryption
07-02 Symmetric and asymmetric cryptography
07-03 Goals of cryptography
07-04 Choosing encryption algorithms
07-05 The cryptographic lifecycle
07-06 Key exchange
07-07 Diffie-Hellman
07-08 Key escrow
07-09 Key stretching
07-10 Trust models
07-11 PKI and digital certificates
07-12 Hash functions
07-13 Digital signatures
07-14 TLS and SSL
07-15 IPsec
07-16 Securing common protocols

08 Physical Security
08-01 Site and facility design
08-02 Data center environmental controls
08-03 Physical access control
08-04 Visitor management
08-05 Physical security personnel

09 Network Security
09-01 Routers, switches, and bridges
09-02 Firewalls
09-03 VPNs and VPN concentrators
09-04 Network intrusion detection and prevention
09-05 Unified threat management
09-06 VLANs and network segmentation
09-07 Network access control
09-08 Remote network access

10 Identity and Access Management
10-01 Identification, authentication, and authorization
10-02 Usernames and access cards
10-03 Authentication factors
10-04 Biometrics
10-05 Multi-factor authentication
10-06 Something you have
10-07 Understanding account and privilege management
10-08 Account types
10-09 Account policies
10-10 Account monitoring
10-11 Privileged access management
10-12 Provisioning and deprovisioning

11 Asset Management
11-01 Change management
11-02 Configuration management
11-03 Physical asset management

12 Personnel Safety
12-01 Personnel safety
12-02 Emergency management

13 Software Security
13-01 Software platforms
13-02 Development methodologies
13-03 Maturity models
13-04 Operation, maintenance, and change management
13-05 Code review
13-06 Software testing
13-07 Code security tests
13-08 Third-party code

14 Conclusion
14-01 Continuing your studies

مدرس: Mike Chapple - مایک چپل

تعداد دوره های آموزشی: 136

مایک چپل، سرپرست ارشد بخش ارائه ی خدمات IT در دانشگاه Notre Dame می باشد. در این جایگاه، وی بر امنیت اطلاعات ، معماری IT ، مدیریت پروژه، برنامه ریزی استراتژیک و انطباق وظایف برای Office of Information Technologies نظارت می کند. مایک همچنین به عنوان یک استادیار در دپارتمان Computer Applications دانشگاه ، جایی که وی به تدریس یک دوره ی کارشناسی با موضوع امنیت اطلاعات میپردازد، خدمت می کند. مایک پیش از این به عنوان مشاور ارشد برای معاون رئیس اجرایی در Notre Dame به مدت دو سال خدمت نموده است. پیش از آن، وی مدیر برنامه بخش برنامه نویسی Information Security دانشگاه و یک مشاور در Notre Dame Alumni Association با عنوان "ابتکارات سرگرم کننده فارغ التحصیلان" بود. پیش از بازگشت به Notre Dame مایک به عنوان معاون اجرایی رئیس و افسر ارشد اطلاعات در Brand Institute ، یک شرکت مشاوره مستقر در میامی ، مشغول به خدمت بوده است. مایک همچنین به مدت چهار سال در گروه پژوهشی امنیت اطلاعات در National Security Agency اشتغال ورزیده است و به عنوان یک افسر اطلاعات وظیفه ی فعال در U.S. Air Force مشغول به خدمت رسانی بوده است. وی یک ویرایشگر فنی برای مجله Information Security می باشد و بیش از دوازده کتاب که شامل CISSP: Certified Information System Security Professional Study Guide (که اکنون در چاپ ششم قرار دارد) و CompTIA Security+ Training Kit میباشند، به رشته ی تحریر در آورده است. مایک مدارک لیسانس و دکترای خویش را از Notre Dame در رشته ی علوم کامپیوتر و مهندسی ، کسب نموده است. وی همپنین یک مدرک فوق لیسانس در رشته ی علوم کامپیوتر از University of Idaho و یک MBA از Auburn University اخذ نموده است.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد