logo mix

لیندا _ آموزش ویژوال استودیو: کنترل سورس با Git و GitHub (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Visual Studio: Source Control with Git and GitHub

کد محصول: FL5008-2825345
لیندا _ آموزش ویژوال استودیو: کنترل سورس با Git و GitHub (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Visual Studio: Source Control with Git and GitHub
سطح مقدماتی
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
14,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2020-01-03
1398/10/13
مدرس
Walt Ritscher - والت ریچر
سطح آموزش
مقدماتی
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
2ساعت و 18دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
65 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
336 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
6 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 481
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

به جای خط فرمان کار با IDE را ترجیح می‌دهید؟ نحوه استفاده از Git، ابزار کنترل منبع توزیع شده defacto، به طور موثری در ویژوال استودیو را کشف کنید. در طول این دوره، مربی Walt Ritscher نقشه برداری از دستورات Git و GitHub و ابزارهای موجود در ویژوال استودیو را انجام می‌دهد. پس از گذراندن مفاهیم کلیدی Git، دستورات و ابزارهای رابط کاربری گرافیکی، او نحوه اولیه‌سازی یک مخزن جدید با PowerShell، Visual Studio و GitHub را نشان می‌دهد. وی سپس نحوه افزودن، تغییر نام، تغییر و انتقال و حذف پرونده‌ها را نشان می‌دهد. مخزن از راه دور اضافه کنید. مخزن clone و fork و اختلافات ادغام شده را مشاهده و کنترل کنید. بعلاوه، نحوه کار با شعب، ایجاد، بررسی و مقایسه درخواست‌های pull و موارد دیگر را ببینید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 مقدمه
___| 00_01 از Git به طور موثری در ویژوال استودیو استفاده کنید
___| 00_02 Git را نصب کنید
___| 00_03 برنامه افزودنی GitHub را در ویژوال استودیو نصب کنید
___| 00_04 در تمرین فایل‌ها با چند کاربر کار کنید.

01 خط فرمان در مقابل ابزارهای ویژوال
___| 01_01 از GUI نترسید
___| 01_02 تور ابزارهای Git GUI
___| 01_03 مفاهیم و دستورات Git

02 از کامپیوتر محلی یک Repo ایجاد کنید
___| 02_01 یک مخزن جدید را آغاز کنید. PowerShell
___| 02_02 یک مخزن جدید را آغاز کنید. پوشه VS
___| 02_03 یک مخزن جدید را آغاز کنید. راه حل VS
___| 02_04 یک مخزن جدید را آغاز کنید. GitHub
___| 02_05 افزودن پرونده ها؛ PowerShell
___| 02_06 افزودن پرونده ها؛ در مقابل
___| 02_07 تغییر نام پرونده ها؛ PowerShell
___| 02_08 انتقال پرونده ها؛ PowerShell
___| 02_09 فایلهاروحذف کن؛ PowerShell
___| 02_10 عملیات پرونده؛ در مقابل

03 به GitHub و سایر سرورهای از راه دور وصل شوید
___| 03_01 مخزن از راه دور اضافه کنید. PowerShell
___| 03_02 Git Credential Manager را برای ویندوز نصب کنید
___| 03_03 اتصال و تأیید اعتبار؛ PowerShell
___| 03_04 اتصال و تأیید اعتبار؛ در مقابل
___| 03_05 یک repo خالی GitHub ایجاد کنید. در مقابل
___| 03_06 همگام‌سازی از راه دور لوکال موجود در GitHub
___| 03_07 اطلاعات پیکربندی GitHub را بررسی کنید

مفاهیم و دستورات 04 Git
___| 04_01 با مخازن مشترک همکاری کنید
___| 04_02 بفهمید که چه وقت مخزن را کلون می‌کنیم
___| 04_03 درک کنید که چه موقع مخزن را چنگ بزنید

05 در یک repo موجود مشارکت کنید
___| 05_01 کلون کردن repo؛ PowerShell
___| 05_02 کلون کردن repo؛ در مقابل
___| 05_03 چمدان
___| 05_04 کلون یک repo چنگال

06 فشار و نگه دار
___| 06_01 سریع فرمان PowerShell را تغییر دهید
___| 06_02 راهنما Git فایل‌ها را از خط فرمان نشان دهید
___| 06_03 تعهد به محلی. در مقابل
___| 06_04 فشار به راه دور؛ در مقابل
___| 06_05 متعهد و فشار دهید؛ در مقابل
___| 06_06 واگرد تغییر
___| 06_07 نمایش سابقه با ورود به سیستم Git. PowerShell
___| 06_08 نمایش سابقه در Team Explorer
___| 06_09 مقایسه اختلافات؛ در مقابل
___| 06_10
___| 06_11 بازگرداندن قبلی به عقب نشینی
___| 06_12 بازگرداندن یک repo لوکال با تنظیم مجدد

07 ابزار همگام سازی
___| 07_01 توسط عضو تیم به راه دور فشار دهید
___| 07_02 بکشید و فشار دهید
___| 07_03 برای همگام‌سازی با ریموت از Fetch یا Pull استفاده کنید
___| 07_04 همگام‌سازی در مقابل
___| 07_05 مشاهده اختلافات ادغام
___| 07_06 رسیدگی به اختلافات را کنترل کنید

08 با شعب کار کنید
___| 08_01 اقدامات اساسی شعبه را کاوش کنید. PowerShell
___| 08_02 ابزارهای شعبه را در ویژوال استودیو کاوش کنید
___| 08_03 اقدامات اساسی شعبه؛ در مقابل
___| 08_04 تغییر در شعبه دیگر
___| 08_05 ادغام را در استاد تغییر دهید

09 درخواستها و GitHub را بکشید
___| 09_01 یک مخزن عمومی را در GitHub راه اندازی کنید
___| 09_02 مخزن را چنگال و کلون کنید
___| 09_03 تأیید کنید که پروژه forked روی کامپیوتر اجرا شود
___| 09_04 HTML را در چنگال تغییر دهید
___| 09_05 تعهد و push به چنگال
___| 09_06 درخواست کشیدن را ایجاد کنید
___| 09_07 درخواست کشش را مرور کرده و مقایسه کنید
___| 09_08 با همکاران گفتگو کنید

10 عملیات دیگر
___| 10_01 ابزارهای GitHub
___| 10_02 نقاط عطف را با برچسب Git علامت گذاری کنید

11 مرحله بعدی
___| 11_01 مراحل بعدی00 Introduction
___| 00_01 Use Git effectively within Visual Studio
___| 00_02 Install Git
___| 00_03 Install GitHub Extension in Visual Studio
___| 00_04 Work with multiple users in the exercise files.

01 The Command Line vs. Visual Tools
___| 01_01 Don’t be afraid of the GUI
___| 01_02 Tour of Git GUI tools
___| 01_03 Git concepts and commands

02 Create a Repo from a Local Computer
___| 02_01 Initialize a new repository; PowerShell
___| 02_02 Initialize a new repository; VS folder
___| 02_03 Initialize a new repository; VS solution
___| 02_04 Initialize a new repository; GitHub
___| 02_05 Add files; PowerShell
___| 02_06 Add files; VS
___| 02_07 Rename files; PowerShell
___| 02_08 Move files; PowerShell
___| 02_09 Delete files; PowerShell
___| 02_10 File operations; VS

03 Connect to GitHub and Other Remote Servers
___| 03_01 Add a remote repository; PowerShell
___| 03_02 Install Git Credential Manager for Windows
___| 03_03 Connect and authenticate; PowerShell
___| 03_04 Connect and authenticate; VS
___| 03_05 Create an empty GitHub repo; VS
___| 03_06 Sync existing local remote to GitHub
___| 03_07 Examine GitHub configuration information

04 Git Concepts and Commands
___| 04_01 Collaborate with shared repositories
___| 04_02 Understand when to clone a repository
___| 04_03 Understand when to fork a repository

05 Collaborate on an Existing Repo
___| 05_01 Clone the repo; PowerShell
___| 05_02 Clone the repo; VS
___| 05_03 Fork a repo
___| 05_04 Clone a forked repo

06 Push and Pull
___| 06_01 Change the PowerShell command prompt
___| 06_02 Show the Git help files from the command prompt
___| 06_03 Commit to local; VS
___| 06_04 Push to remote; VS
___| 06_05 Commit and push; VS
___| 06_06 Undo changes
___| 06_07 Show history with Git log; PowerShell
___| 06_08 Show history in Team Explorer
___| 06_09 Compare differences; VS
___| 06_10 When to use revert or reset
___| 06_11 Rollback to prior commit with revert
___| 06_12 Rollback a local repo with reset

07 Sync Tools
___| 07_01 Push to remote by team member
___| 07_02 Pull and push
___| 07_03 Use Fetch or Pull to sync with remote
___| 07_04 Sync; VS
___| 07_05 View merge conflicts
___| 07_06 Handle merge conflicts

08 Work with Branches
___| 08_01 Explore the basic branch actions; PowerShell
___| 08_02 Explore the branch tools in Visual Studio
___| 08_03 Basic branch actions; VS
___| 08_04 Commit changes to another branch
___| 08_05 Merge changes into the master

09 Pull Requests and GitHub
___| 09_01 Setup a public repository on GitHub
___| 09_02 Fork and clone the repository
___| 09_03 Verify forked project runs on computer
___| 09_04 Change the HTML in fork
___| 09_05 Commit and push to fork
___| 09_06 Create the pull request
___| 09_07 Review and compare the pull request
___| 09_08 Have a conversation with contributors

10 Other Operations
___| 10_01 GitHub tools
___| 10_02 Mark milestons with Git tags

11 Next Steps
___| 11_01 Next steps

مدرس: Walt Ritscher - والت ریچر

تعداد دوره های آموزشی: 37

اشتیاق والت برای ساخت interfaceهای نرم افزار مدت کوتاهی بعد از کشف چگونگی جابه جا کردن پیکسل ها روی صفحه کامپیوتر شروع شد. او شروع به خواندن وسواسانه کتاب های گرافیک کامپیوتر و طراحی UI کرد. کمی بعد، او یافته هایش را با سایر حوزه های تکنولوژی سهیم شد، همین پیگیری دائم منجر به درگیری او در تدریس در دانشگاه ها، شرکت های آموزش خصوصی، و کنفرانس های دوره ایی بین المللی شد. والت، به عنوان یک مشاور با مشتری های متنوعی از قبیل میکروسافت، اچ پی، و اینتل کار کرده است. هم اکنون در Lynda.com، و شرکت LinkedIn کارمند نویسنده است جایی که تیم نگارش او سالانه صد ها کورس آموزشی برای سازندگان نرم افزار تولید می کنند.

جدیدترین محصولات مرتبط