logo mix

لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک پیشرفته ایلوستریتور CC 2018 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Illustrator CC 2018 One-on-One: Advanced

کد محصول: FL2560-696873
لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک پیشرفته ایلوستریتور CC 2018 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Illustrator CC 2018 One-on-One: Advanced
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
42,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2018-05-04
1397/2/14
مدرس
Deke McClelland - دک مک کلند
سطح آموزش
پیشرفته
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
15ساعت و 46دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
177 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
2530 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
42 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 4677
درباره تولید کننده

lynda1

Lynda Weinman بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا ضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

کشف کنید که چگونه بهترین کاربر Illustrator باشید. این دوره جامع و مبتنی بر پروژه دومین دوره از سه دوره به وسیله Deke McClelland است. در این درس، Deke نه تنها فقط در مورد چگونگی استفاده از ویژگی‌های Illustrator متفاوت صحبت می‌کند بلکه او هر مفهوم را به یک کار کاملا مشخص پیوند می‌دهد، و تضمین می‌کند که هر بخش از این دوره را با درک عملی از مفاهیم مرتبط می‌سازد. کشف اینکه چگونه تبدیل خطوط اسکن شده به مقیاس پذیر تبدیل کنیم، مسیر برداری بر پایه برداری با استفاده از ویژگی ردیابی تصویر خودکار ترسیم می‌شود. علاوه بر این ، یاد بگیرید چطور با استفاده از ابزار تبدیل یک لوگو بسازید، یک emoji با ابزار گرادیان ایجاد کنید، و یک دایره ساده را به یک محیط اوریگامی پیچیده تبدیل کنید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی AI
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 Introduction
___| 00_01 Welcome to One-on-One
___| 00_02 Previously on Illustrator CC 2018 One-on-One

01 Tracing a Pixel-Based Image
___| 01_01 Auto-tracing in Illustrator
___| 01_02 Open an image to embed it
___| 01_03 Place an image to create a dynamic link
___| 01_04 Auto-tracing and resolution
___| 01_05 Upsample in Photoshop for better results
___| 01_06 Adjusting the threshold value
___| 01_07 The advanced tracing options
___| 01_08 Expanding and simplifying traced paths
___| 01_09 Scaling your vector-based tracing
___| 01_10 Tracing lines with uniform strokes
___| 01_11 Tracing both strokes and color fills

02 Pathfinder Operations
___| 02_01 The world of complex path interactions
___| 02_02 Introducing the four shape modes
___| 02_03 Building dynamic compound shapes
___| 02_04 Exclude and the compound path
___| 02_05 Mixing and matching shape modes
___| 02_06 Adding paths to a compound shape
___| 02_07 The six static Pathfinder operations
___| 02_08 Working with unfilled and open paths
___| 02_09 Additional Pathfinder options
___| 02_10 Repeating the last Pathfinder operation

03 Layers and Stacking Order
___| 03_01 The legend that is the Layers panel
___| 03_02 Hiding, showing, and creating layers
___| 03_03 Moving objects between layers
___| 03_04 Lock, isolate, and preview a layer
___| 03_05 Adjusting the stacking order
___| 03_06 Expanding the contents of a layer
___| 03_07 Naming and arranging objects
___| 03_08 Containers; Compound paths vs. groups
___| 03_09 Targeting and formatting a group
___| 03_10 Targeting an entire layer

04 The Appearance Panel
___| 04_01 The Layers panel for fills and strokes
___| 04_02 Assigning multiple fills and strokes
___| 04_03 Transforming fills and strokes
___| 04_04 Clearing and duplicating appearances
___| 04_05 Creating a Transform sequence
___| 04_06 Stupid Appearance panel tricks
___| 04_07 Applying appearances to editable type
___| 04_08 Assigning patterns to fills and strokes
___| 04_09 Turning hexagons into honeycomb
___| 04_10 Stacking attributes and effects
___| 04_11 Building up depth with offset strokes
___| 04_12 Drop Shadow and Gaussian Blur

05 Scaling and Rotating
___| 05_01 The benefits of static transformations
___| 05_02 Introducing the Scale tool
___| 05_03 Setting the transformation origin
___| 05_04 Introducing the Rotate tool
___| 05_05 Creating transformation guides
___| 05_06 Using the Scale tool to create primitives
___| 05_07 Uniting and rotating the primitives
___| 05_08 Introducing the Shear tool
___| 05_09 Skewing one path to match another
___| 05_10 Power-duplicating the petals of the star logo
___| 05_11 Offset Path; A different way to scale
___| 05_12 Adding skewed gradient shadows
___| 05_13 Transforming partial path outlines
___| 05_14 Using the Reflect tool
___| 05_15 Using the Reshape tool
___| 05_16 The Transform Each command

06 Align and Distribute
___| 06_01 How alignment and distribution work
___| 06_02 Snapping and smart guides
___| 06_03 Aligning a group to the artboard
___| 06_04 Distributing objects across the artboard
___| 06_05 Aligning to a fixed “key” object
___| 06_06 Distributing by a specified amount of space
___| 06_07 Using the align options as positioning tools
___| 06_08 Adding extruded edges to your artwork
___| 06_09 Aligning the backs of your extruded letters
___| 06_10 Casting shadows from faux 3D objects

07 Gradients and the Gradient Tool
___| 07_01 The joy of custom gradients
___| 07_02 Assigning and modifying a gradient
___| 07_03 Introducing colors into a gradient
___| 07_04 Adjusting color stops
___| 07_05 Adding transparency to a gradient
___| 07_06 Using the Gradient tool and annotator
___| 07_07 Working with radial gradients
___| 07_08 Assigning a gradient stroke
___| 07_09 Making the most of linear gradients
___| 07_10 Combining gradients with effects
___| 07_11 Creating a custom emoji
___| 07_12 Variable-width gradient strokes
___| 07_13 Combining multiple gradient fills
___| 07_14 Exporting your emoji as a PNG file

08 Object Blends and Clipping Masks
___| 08_01 The oldest dynamic functions in Illustrator
___| 08_02 Creating a dynamic object blend
___| 08_03 Redirecting a blend by editing its spine
___| 08_04 Creating a custom shape gradient
___| 08_05 Adding texture to your custom gradient
___| 08_06 Meet the Reverse Front to Back command
___| 08_07 Creating a clipping mask
___| 08_08 Masking the contents of an entire layer
___| 08_09 Fixing problems with the Blend tool
___| 08_10 Aligning your intervals to the spine
___| 08_11 Moving objects into a clipping mask
___| 08_12 Blending between groups
___| 08_13 Blending the colors of sequential paths

09 Live Paint and Interwoven Objects
___| 09_01 Coloring overlapping areas
___| 09_02 Introducing Live Paint
___| 09_03 Modifying Live Paint strokes
___| 09_04 Using the Live Paint Selection tool
___| 09_05 Coloring traced or freeform line art
___| 09_06 Automatic gap detection
___| 09_07 Merging live paint objects
___| 09_08 Filling a region with a gradient
___| 09_09 Introducing the false Möbius strip
___| 09_10 Drawing a ribbon using an object blend
___| 09_11 Violating all laws of stacking order
___| 09_12 Sneak peek; Recolor Artwork
___| 09_13 Shading a Live Paint object with gradients
___| 09_14 Tailoring your gradients to fit your art

10 Placing Photographs
___| 10_01 Introducing the pixel-based image
___| 10_02 Placing a photograph into your artwork
___| 10_03 Working with linked images
___| 10_04 Scaling and cropping with the bounding box
___| 10_05 Drawing a border around an image
___| 10_06 Cropping an image using a clipping mask
___| 10_07 Creating dynamic crop marks around your art
___| 10_08 Placing an image with transparency
___| 10_09 Placing a photograph into editable type
___| 10_10 Adding stroke effects behind photo type
___| 10_11 Packaging all linked images and fonts

11 The Color Guide Panel
___| 11_01 Generating colors using harmony rules
___| 11_02 Introducing the Color Guide panel
___| 11_03 The color models; RGB, CMKY, and Lab
___| 11_04 The 23 color harmony rules, diagrammed
___| 11_05 Mixing and matching color harmonies
___| 11_06 Using a color group as a harmony rule
___| 11_07 Loading a predefined swatch library
___| 11_08 Introducing the Edit Colors dialog box
___| 11_09 Mastering the Edit Colors controls
___| 11_10 Constraining colors to a swatch library
___| 11_11 Sharing swatches between documents
___| 11_12 Making your swatch libraries persistent

12 Recoloring Your Artwork
___| 12_01 Changing lots of colors all at once
___| 12_02 Introducing the Recolor Artwork command
___| 12_03 Editing colors in the Lab color wheel
___| 12_04 Locating specific colors in your artwork
___| 12_05 Recoloring artwork using a color group
___| 12_06 Reducing your art to three spot colors
___| 12_07 The five color reduction methods
___| 12_08 Recoloring a repeating tile pattern

13 Dynamic Effects
___| 13_01 My favorite features in all of Illustrator
___| 13_02 Applying and expanding a dynamic effect
___| 13_03 Drawing an orthogonal cube
___| 13_04 Creating a dynamic cube of cubes
___| 13_05 Busting up and coloring the cubes
___| 13_06 Adding glows and shadows with Outer Glow
___| 13_07 Targeting the contents of a group
___| 13_08 Clipping effects inside objects
___| 13_09 Creating flower petals with Pucker & Bloat
___| 13_10 Scale, rotate, and duplicate in one operation
___| 13_11 Document Raster Effects Settings
___| 13_12 Alternating the colors of repeated objects
___| 13_13 Creating an origami effect with Zig Zag
___| 13_14 Duplicating effects between fills
___| 13_15 Swapping out colors in dynamic art

14 Saving Effects as Graphic Styles
___| 14_01 Saving attributes and effects
___| 14_02 Introducing the Graphic Styles panel
___| 14_03 Creating your own graphic style
___| 14_04 Assigning a style to an entire layer
___| 14_05 Updating graphic styles
___| 14_06 Experiment freely without penalty
___| 14_07 Combining multiple styles
___| 14_08 Utterly mastering graphic styles
___| 14_09 Refining a Pucker & Bloat effect

15 Printing Your Document
___| 15_01 The elaborate Illustrator print engine
___| 15_02 Printing to colored paper stock
___| 15_03 Adding a bleed for borderless printing
___| 15_04 The Separations Preview panel
___| 15_05 Working with Pantone spot colors
___| 15_06 Troubleshooting and overprinting
___| 15_07 Introducing the Print command
___| 15_08 Adding trim and printer’s marks
___| 15_09 Exporting color separations

16 Conclusion
___| 16_01 Until next we meet

مدرس: Deke McClelland - دک مک کلند

تعداد دوره های آموزشی: 35

دِک مَک کِلند ، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از 50 ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، 3D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از 80 کتاب نوشته که به 24 زبان ترجمه شده است و بیش از 40 بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب "For Dummies " می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke's Techniques را منتشر می کند. او در "بولدر" واقع در "کولورادو" به همراه دو پسرش زندگی می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط