logo mix

لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک پیشرفته فتوشاپ CC 2017 (با زیرنویس فارسی)

Lynda _ Photoshop CC 2017 One-on-One: Advanced

کد محصول: FCL1071-497775
لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک پیشرفته فتوشاپ CC 2017 (با زیرنویس فارسی) - Lynda _ Photoshop CC 2017 One-on-One: Advanced
سطح پیشرفته
زیرنویس فارسی
63,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2017-09-02
1396/6/11
مدرس
Deke McClelland - دک مک کلند
سطح آموزش
پیشرفته
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط انسان
مدت زمان آموزش
17ساعت و 37دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
187 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
4040 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
67 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 5215
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

مهارت های فتوشاپ خود را تا سطح بالاتری از مهارت ارتقا دهید. این دوره ی آموزشی پیشرفته دومین بخش از مجموعه های آموزشی جامع یک-به-یک که کارشناس و استاد فتوشاپ Deke McClelland ارائه می دهد، می باشد. آنچه را که باید درباره فتوشاپ بدانید- از آن جهت که شما به دانستن آن نیازمندید- و براساس زمان بندی که برای شما بهترکار می کند، را خواهید آموخت. در این دوره ی آموزشی Deke شما را به میان ویژگی های پیشرفته فتوشاپ که شامل ابزارهای انتخاب خودکار، محدوده ی رنگ، ناحیه فوکوس ، و اصلاح ویژگی های لبه ، میبرد. به علاوه ، نحوه ویرایش غیر مخرب بر روی تصاویر را آموزش میدهد. موارد مورد استفاده برای Smart Objects ، Liquify - برای نازک تر کردن و پیرایش - و تکنیک هایی برای ترسیم و طراحی با اشکال برداری نمایش داده شده اند. به علاوه ، شیوه ی بهبود یک عکس با ترکیب ضعیف از طریق بازسازی آن با Content-Aware Scale ،healing tools و blend modes را یاد خواهید گرفت. در این آموزش ها پروژه های جدید ارائه میشود، به طوری که حتی مطلب جدیدی برای طرفداران Deke ، که برای مدت زمان طولانی با وی بوده اند نیز وجود دارد . مطلب جدید در سال 2017 : فصل های 16 تا 30 یک روش کاملا جدید را برای کار با Photoshop CC ارائه می کنند، این مجموعه ی جدید آموزش ها شامل ،افکت های لایه ، تنظیمات Levels and Curves ، اصلاحات لنز ، perspective warping ، عکاسی سیاه و سفید و موارد خیلی بیشتری می باشد.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

00 مقدمه
00-01 [1m 53s] خوش آمد
00-02 [5m 33s] رابط کاربری Photoshop CC 2017 جدید

01 محدوده رنگ و Focus Area
01-01 [1m 23s] بهترین انتخاب های اتوماتیک
01-02 [6m] معرفی فرمان Color Range
01-03 [4m 38s] سفارشی کردن یک انتخاب Color Range
01-04 [6m 57s] جای دادن Color Clusters و Detect Faces
01-05 [4m 40s] انتخاب یک شی تصویری جهان واقعی
01-06 [9m 51s] پاک کردن با Wand و Brush tools
01-07 [12m 49s] پاکسازی پوشش با کمال مطلوب
01-08 [7m 15s] سایه زدن به هواپیما برای تناسب با آسمان
01-09 [6m 20s] جایگیر سازی هواپیما با رنگ های آسمان
01-10 [4m 27s] افزودن یک افکت سفارشی Motion Blur
01-11 [4m 32s] افزودن یک rocket plume
01-12 [4m 31s] معرفی Focus Area command
01-13 [4m 50s] افزودن ابزار Focus Area
01-14 [9m 42s] پاکسازی یک پوشش ناهموار Focus Area
01-15 [7m 25s] کمال و زیبایی مو و دیگر جزییات

02 پوشش های لایه و پالایش لبه
02-01 [2m 2s] ترکیب مثل یک pro
02-02 [6m 35s] Static selection در مقابل dynamic layer mask
02-03 [4m 46s] کامل کردن لبه های پوشش با ابزار Smudge
02-04 [6m 43s] White آشکار سازی, black پنهانسازی
02-05 [7m 21s] پوشش لایه Real-world
02-06 [6m 38s] ترکیب passes متعدد از Color Range
02-07 [11m 55s] رنگ میزی شکاف ها در یک پوشش لایه
02-08 [11m 32s] ساختن بهترین ماسک در حد توان خود
02-09 [8m 12s] Feather و Density = حتی موی بهتر
02-10 [5m 19s] معرفی Select و Mask command
02-11 [4m 18s] تنظیمات Global Refinements
02-12 [6m 54s] Edge Detection و Smart Radius
02-13 [5m] پالایش Edge Brush و Decontaminated Colors
02-14 [2m 46s] تبدیل روز به شب با Camera Raw
02-15 [8m 32s] Blending کردن مو به درون یک آسمان شبانگاه

03 Scale, Rotate, Skew, و Warp
03-01 [1m 32s] آشنا شدن با transformations
03-02 [7m 9s] معرفی فرمان Free Transform
03-03 [5m 31s] اریب دار کردن و کج کردن یک لایه
03-04 [6m 54s] خم کردن و در غیر اینصورت پیچیدن یک لایه
03-05 [5m 51s] ساخت یک cheerful bat-faced moon
03-06 [8m 8s] مقیاس و ترکیب Real-world
03-07 [4m 25s] پوشش Quick-and-dirty layer
03-08 [8m 2s] تبدیل و دو نسخه ای کردن در یک عملیات
03-09 [5m 17s] حذف رنگ از یک لایه
03-10 [5m 49s] تبدیل یک طرح انتخابی
03-11 [8m 32s] تکرار یک transformations یا بیشتر
03-12 [8m 31s] تبدیل و پیچیدن یک متن
03-13 [6m 24s] پر کردن متن با یک warped gradient

04 Smart Objects
04-01 [1m 46s] Indestructible envelopes
04-02 [4m 51s] سه روش ساخت smart object
04-03 [7m 14s] اعمال nondestructive transformations
04-04 [6m 21s] اعمال nondestructive distortions
04-05 [8m 53s] ساخت smart objects
04-06 [10m 2s] ویرایش محتواهای یک smart object
04-07 [6m 44s] اعمال تنظیمات smart قابل ویرایش
04-08 [6m 43s]اعمال و ترکیب smart filters
04-09 [6m 53s] ویرایش یک filter mask
04-10 [5m 30s] اعمال Camera Raw به عنوان smart filter
04-11 [3m 39s] باز کردن یک Camera Raw smart object
04-12 [5m 45s] دو روش دو نسخه ای نمودن یک smart object
04-13 [5m 8s] حفاظت از متن قابل ویرایش
04-14 [5m 25s] استفاده از nested smart objects
04-15 [3m 12s] ویرایش متن درون یک nested smart object
04-16 [6m 3s] چسباندن smart objects از Illustrator
04-17 [4m 29s] اعمال Photoshop effects به Illustrator art
04-18 [4m 58s] عیب یابی Illustrator smart objects

05 دوباره سازی تصویر
05-01 [45s] ذخیره مجدد جزییات از دست رفته
05-02 [5m 11s] "Uncropping و quot; یک عکس بوسیله بسط بوم
05-03 [7m 36s] استفاده از فرمان Content-Aware Scale
05-04 [9m 42s] ذخیره مجدد یک عنصر عکاسی از دست رفته
05-05 [8m 23s] جاسارزی یک تصویر به یک سایز چاپی سفارشی
05-06 [6m 47s] اعمال یک حالت stack mode
05-07 [4m 5s] ترکیب یک stack mode با spot healing
05-08 [7m 19s] پاک کردن مردم با حالت Median
05-09 [4m 21s] مشکلات Blurring away registration
05-10 [6m 34s] Auto-blending گودی های متعدد فیلد
05-11 [5m 35s] Auto-blending با انعطاف بیشتر

06 Liquifying یک تصویر
06-01 [1m 13s] تکمیل شکل انسانی
06-02 [8m 7s] معرفی Liquify filter
06-03 [9m 29s] استفاده از ابزار Pucker و Bloat
06-04 [7m 2s] ابزار Twirl, Pushو Smooth
06-05 [8m 23s] استفاده از ابزار Liquify’s masking
06-06 [5m 29s] Face-Aware Liquify
06-07 [5m 21s] سناریوهای face-recognition خاص
06-08 [3m 59s] ویرایش های مستقیم با ابزار Face
06-09 [3m 55s] راه اندازی مجدد هر گونه و همه ی ویژگی های مربوط به صورت

07 اشکال بردار
07-01 [1m 15s] جایگزین فتوشاپ برای پیکسل ها
07-02 [5m 34s] چگونه vector-based shape layers کار می کند
07-03 [5m 59s] تنظیم roundness یک مستطیل
07-04 [8m 42s] ساخت یک مرز dashed or dotted
07-05 [5m 14s] ترسیم و تراز نمودن اشکال سفارشی
07-06 [5m 23s] ساخت شکل سفارشی خودتان
07-07 [6m 12s] طراحی یک شکل سفارشی در Illustrator
07-08 [7m 43s] انتخاب، اصلاح و ترکیب اشکال
07-09 [6m 21s] تکثیر و اشکال مرکزی
07-10 [3m 30s] در مرکز قرار دادن یک ستاره درون یک دایره
07-11 [5m 56s] شیب دار کردن اشکال با Pillow Emboss
07-12 [6m 33s] ترکیب اشکال درون یک smart object
07-13 [8m 2s] اعمال lighting و photorealism
07-14 [5m 33s] تبدیل متن به یک لایه شکل
07-15 [5m 10s] ویرایش شکل یک کاراکتر نوع

08 حالت های Blend
08-01 [1m 25s] Blending لایه ها مثل یک pro
08-02 [4m 54s] Normal and Dissolve
08-03 [5m 44s] استفاده از حالت Dissolve
08-04 [6m 20s] تکثیر و دیگر حالت های darken
08-05 [6m 59s] استفاده از حالت Multiply
08-06 [4m 49s] Screen و دیگر حالت های lighten
08-07 [9m 31s] استفاده از حالت Screen
08-08 [5m 38s] استفاده از حالت های Dodge و Burn
08-09 [7m 17s] جایگذاشت و حالت های تباین
08-10 [6m 32s] استفاده از حالت های Overlay و Soft Light
08-11 [6m 15s] Difference, Exclusion, Subtractو Divide
08-12 [4m 57s] ضبط تفاوت ها مابین تصاویر
08-13 [7m 55s] رنگ, اشباع رنگ، رنگ و درخشندگی
08-14 [5m 48s] میانبرهای صفحه کلید حالت Blend
08-15 [5m 34s] حالت های Brush tool blend
08-16 [7m 29s] The remarkable "Fill Opacity Eight"
08-17 [7m 28s] Blend If و Underlying Layer

09 افکت های لایه ها
09-01 [1m 32s] Depth, contour و texture
09-02 [6m 23s] اعمال یک Drop Shadow
09-03 [4m 5s] کار با Fill Opacity
09-04 [6m 19s] اعمال یک Inner Shadow
09-05 [5m 6s] کار با Global Light
09-06 [7m 57s] ساخت blurry, spray paint-style نوع
09-07 [5m 43s] ساخت Contour شخصی خود
09-08 [7m 13s] معرفی Bevel و Emboss
09-09 [4m 18s] ترکیب افکت multiple layer
09-10 [5m 2s] نسخه برداری افکت ها بین لایه ها و گروه ها
09-11 [6m 42s] نسبت دادن multiple strokes به یک لایه منفرد
09-12 [4m 59s] ترکیب multiple drop shadows

10 Levels و Curves
10-01 [1m 20s] مهارت در هیستوگرام
10-02 [6m 2s] تصحیح تصویر به صورت خودکار
10-03 [5m 54s] سفارشی کردن تنظیم سطوح
10-04 [6m 10s] پیش نمایش clipped pixels
10-05 [4m 27s] فهمیدن مقدار Gamma
10-06 [7m 4s] تنظیم کردن channel-by-channel
10-07 [7m 5s] پاک کردن line art اسکن شده
10-08 [5m 53s] پاک کردن mechanicals پیچیده
10-09 [7m 5s] پوشش های Quicker layer با Levels
10-10 [7m 22s] معرفی تنظیم Curves
10-11 [5m 27s] ابزار Curves Targeted Adjustment
10-12 [5m 51s] نسبت دادن میانبرها به adjustment layers

11 Lens Correction و Perspective Warp
11-01 [1m 7s] هنگامی که همه چیز کج و معوج است چه کاری باید انجام دهیم
11-02 [3m 52s] معرفی Lens Correction
11-03 [5m 22s] Distortion, aberrations و vignette
11-04 [5m 29s] تنظیم زاویه و دیدگاه
11-05 [6m 24s] استفاده از فرمان Perspective Warp
11-06 [7m 15s] میزان سازی دقیق تنظیم پرسپکتیو
11-07 [4m 10s] Evening outنور و رنگ

12 Camera Raw پیشرفته
12-01 [1m 12s] نیرومندترین plug-in returns فتوشاپ
12-02 [6m 9s] تصحیح خوکار لنزها و Defringe
12-03 [5m 13s] تصحیح خودکار یک تصویر JPEG
12-04 [6m 24s] تصحیح خودکار یک عکس مستند نشده
12-05 [6m 23s] Auto-Straighten, Transform و Upright
12-06 [6m 2s] استفاده از گراف های Tone Curve
12-07 [7m] Painting with the Adjustment Brush
12-08 [6m 2s] استفاده از ابزار Graduated Filter
12-09 [6m 57s] استفاده از ابزار Radial Filter
12-10 [6m 13s] Dehaze و Post-Crop Vignetting

13 عکاسی سیاه و سفید
13-01 [1m 53s] شلیک به رنگ, تبدیل به سیاه و سفید
13-02 [6m 17s] سه شیوه تبدیل به سیاه و سفید
13-03 [6m 32s] معرفی Channel Mixer
13-04 [6m] ترکیب یک تصویر سیاه و سفید سفارشی
13-05 [4m 36s] ساخت یک افکت infrared snow
13-06 [2m 31s] معرفی تنظیم Black & White
13-07 [4m 57s] سفارشی سازی یک تنظیم Black & White
13-08 [3m 21s] سایه رنگ در تصویر
13-09 [5m 2s] آمیختن سیاه و سفید با رنگ
13-10 [5m 51s] تبدیل به Grayscale in Camera Raw
13-11 [3m 45s] شکافتن Toning در Camera Raw

14 Duotones و Colorization
14-01 [1m 29s] جایگزینی سیاه و سفید با رنگ
14-02 [3m 11s] رنگ زدایی Quick-and-dirty
14-03 [3m 27s] ساخت یک کیفیت حرفه ای sepiat one
14-04 [4m 57s] بهترین بهترین Gradient Map
14-05 [5m 8s] بارگذاری رایگان tailor-made gradients
14-06 [5m 22s] طراحی quadtone سفارشی خود
14-07 [4m 38s] ساخت نقشه های psychedelic arbitrary

15 جزییات sharpening
15-01 [1m 40s] چگونه sharpening کار می کند
15-02 [7m 16s] معرفی Unsharp Mask
15-03 [4m 54s] آمیختن sharpening effect
15-04 [6m 47s] مهار تیزی با یک filter mask
15-05 [5m 33s] معرفی Smart Sharpen
15-06 [4m 32s] حذف Lens Blur و Reduce Noise
15-07 [3m 49s] اجتناب سایه از highlight clipping
15-08 [4m] تعدیل برای حرکات دوربین
15-09 [3m 20s] تعدیل بیشتر با Emboss
15-10 [4m 11s] تیز کردن با High Pass filter
15-11 [2m 8s] رنگ امیزی با ابزار Sharpen

16 نتیجه
16-01 [57s] تا بعد

نظرات  

0 #1 حسین 1398-04-13 20:26
سلام.خسته نباشید. یه سوال داشتم. من میخوام نسخه انگلیسی و ترجمه نشده این دوره رو داشته باشم که آدرس سایت شما هم داخلش نباشه.. اگر این فایلو خرید کنم چنین بخشی هم داخلشه؟
چونکه بخش انگلیسیش دیگه کپی رایت نداره و نباید آدرس فارسی لیندا داخلش باشه
ممنون میشم جواب بدید.
نقل قول
0 #2 مدیریت کل سایت 1398-04-18 13:00
سلام و درود بر شما.
تمامی فایلهای زیرنویس ، (چه فارسی و چه انگلیسی) جدا از فیلم هستند و میتوانید آنها را ویرایش کنید.
اگر مایل نیستید در زیرنویسهای انگلیسی ، نامی از ما نباشد، اشکالی ندارد میتوانید آنها را حذف کنید.
نقل قول

مدرس: Deke McClelland - دک مک کلند

تعداد دوره های آموزشی: 35

دِک مَک کِلند ، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از 50 ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، 3D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از 80 کتاب نوشته که به 24 زبان ترجمه شده است و بیش از 40 بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب "For Dummies " می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke's Techniques را منتشر می کند. او در "بولدر" واقع در "کولورادو" به همراه دو پسرش زندگی می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط