logo mix

لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک تسلط بر فتوشاپ CC 2019 (با زیرنویس فارسی AI)

Lynda _ Photoshop CC 2019 One-on-One: Mastery

کد محصول: FL4547-5034168
لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک تسلط بر فتوشاپ CC 2019 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Photoshop CC 2019 One-on-One: Mastery
سطح متوسـط
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
37,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2019-08-21
1398/5/30
مدرس
Deke McClelland - دک مک کلند
سطح آموزش
متوسط
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
13ساعت و 55دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
127 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
2990 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
50 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 1747
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

دریابید که چگونه با سلطان فتوشاپ Deke McClelland می توانید بهترین کاربر فتوشاپ باشید. او در این قسمت آخر از مجموعه جامع سه قسمتی One-on-One خود ، نحوه کار فتوشاپ در بالاترین سطح را توضیح می دهد. با بارگذاری ده ها کلید میانبر جدید و اصلاح شده صفحه کلید ، سریعتر به فتوشاپ بروید. قدرت فیلترهای هوشمند ، جلوه های پویا و موضوعاتی مانند ظاهر تاریک (اما مخفیانه عالی) مانند blur و noise را تجربه کنید. کشف کنید که چگونه می توانید تصاویر را با دستورات Calculations ماسک کنید و مسیرها را با ابزار قلم دستکاری کنید. بیاموزید که چگونه پانوراماهای 360 درجه را سرهم کنید ، فیلم ها را ویرایش کنید ، و با ویژگی های عجیب و غریب مانند layer comps, artboards, libraries و actions کار کنید. هر فصل را با یک حس موفقیت پشت سر بگذارید که می توانید از آن برای کارهای هنری قابل فروش و چشم نواز خود استفاده کنید.

توجه: برخی دروس زیرنویس انگلیسی در سایت Lynda.com ندارند.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( فایلهای زیر نویس جدا از فیلم است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 


00 Introduction
___| 00_01 Welcome to One-on-One

01 Shortcuts and Customization
___| 01_01 Becoming a lean, mean, imaging machine
___| 01_02 Loading my custom dekeKeys shortcuts
___| 01_03 Welcome to the dekeKeys PDF docs
___| 01_04 My favorite new and remapped shortcuts
___| 01_05 Restoring Photoshop default shortcuts
___| 01_06 Tool and panel shortcuts
___| 01_07 Top-secret tricks for shortcut enthusiasts
___| 01_08 Five pro-level Preferences settings
___| 01_09 Customizing Photoshop menus
___| 01_10 Customizing the Photoshop toolbox
___| 01_11 Choose your color space; sRGB or Adobe RGB
___| 01_12 Upgrading from sRGB to Adobe RGB
___| 01_13 Assigning and converting color profiles

02 Creative Smart Filtering
___| 02_01 Delving the Filter menu to great effect
___| 02_02 Introducing the Wave filter
___| 02_03 Rendering fire-hot smoke type
___| 02_04 Creating a realistic pointillism effect
___| 02_05 Giving your painting texture with Emboss
___| 02_06 Creating a high-color High Pass effect
___| 02_07 Hunting down seams with the Offset filter
___| 02_08 Turning a cityscape into a tiny planet
___| 02_09 Integrating and shading your tiny planet
___| 02_10 Creating trendy, dynamic twirl art
___| 02_11 Creating symmetrical twirl art
___| 02_12 Switching out the image in a dynamic effect
___| 02_13 Upping the resolution of dynamic artwork
___| 02_14 Fragmenting a photo through ribbed glass
___| 02_15 Distorting an image with the Glass filter

03 Blur and Noise
___| 03_01 Blur and noise focus your attention
___| 03_02 Adding depth of field with Field Blur
___| 03_03 Masking a Blur Gallery effect
___| 03_04 Enhancing a Smart Filter mask
___| 03_05 Matching natural noise with the Blur Gallery
___| 03_06 Introducing noise with Field Blur
___| 03_07 Light Bokeh and Bokeh Color
___| 03_08 Painting with randomly fluctuating colors
___| 03_09 Creating a blurry vignette with Iris Blur
___| 03_10 Backing off a Blur Gallery filter
___| 03_11 Creating a “fake miniature” with Tilt-Shift
___| 03_12 Simulating motion with the Path Blur filter
___| 03_13 Creating elliptical motion with Spin Blur
___| 03_14 Reducing noise in Camera Raw
___| 03_15 Sharpening fine details in Camera Raw
___| 03_16 Texture versus clarity and sharpening
___| 03_17 Rounding and blurring letterforms
___| 03_18 Turning a photo into a dot drawing
___| 03_19 Creating a high-resolution dot drawing

04 Masks and Calculations
___| 04_01 Using the image to select itself
___| 04_02 A quick refresher on layer masking
___| 04_03 Initiating a mask as an alpha channel
___| 04_04 Deploying an alpha channel as a layer mask
___| 04_05 Introducing the Calculations command
___| 04_06 Masking a subject set against black or white
___| 04_07 Saving alpha channels to the TIFF format
___| 04_08 Painting contrast with the Overlay mode
___| 04_09 Eliminating halos with the Minimum filter
___| 04_10 Restoring details with the History Brush
___| 04_11 Masking a subject against a green screen
___| 04_12 Enhancing and inverting a mask with Levels
___| 04_13 Painting away color fringing
___| 04_14 Immersing an image in its new environment
___| 04_15 Masking wispy, voluminous, untamed hair
___| 04_16 Preserving very fine hair details
___| 04_17 Compositing hair to match a new background

05 The Pen Tool
___| 05_01 Tracing an image, point by point
___| 05_02 Introducing the Paths panel
___| 05_03 Changing the appearance of your paths
___| 05_04 Freeform, Curvature, and Pen tools
___| 05_05 Adding and deleting anchor points
___| 05_06 Starting a path outline with an ellipse
___| 05_07 Drawing smooth and cusp points
___| 05_08 Deploying path outlines as a vector mask
___| 05_09 Combining a layer mask with a vector mask
___| 05_10 Brushing along a path outline
___| 05_11 Adding to an existing vector mask
___| 05_12 Perfecting hair inside a vector mask
___| 05_13 Bolstering hair with an Overlay layer
___| 05_14 Drawing perfect eye masks
___| 05_15 Duplicating and masking entire groups
___| 05_16 Masking with vector-based letterforms

06 Multi-Image Panoramas
___| 06_01 Creating ultra-high-resolution imagery
___| 06_02 Introducing the Photomerge command
___| 06_03 Understanding the Layout settings
___| 06_04 Auto-aligning and auto-blending photos
___| 06_05 Correcting a distorted horizon
___| 06_06 Creating a raw panorama in Camera Raw
___| 06_07 Troubleshooting a panorama in Camera Raw
___| 06_08 Assembling a vertical, interior panorama
___| 06_09 Stitching together scanned artwork
___| 06_10 Creating a 360° spherical panorama
___| 06_11 Correcting details inside a 360° panorama
___| 06_12 Removing lens flares in a 360° panorama

07 Layer Comps and Artboards
___| 07_01 Advanced layer options
___| 07_02 Introducing layer comps
___| 07_03 Creating a dynamic layer comp
___| 07_04 Updating broken layer comps
___| 07_05 Using layer comps to compare blend settings
___| 07_06 Introducing artboards
___| 07_07 Creating and cropping a new artboard
___| 07_08 Adding and duplicating artboards
___| 07_09 Moving layers in and out of artboards
___| 07_10 Alignment and artboard-specific guides
___| 07_11 Exporting artboards as independent assets
___| 07_12 17 pages of Photoshop keyboard shortcuts
___| 07_13 Exporting artboards to a multipage PDF

08 Using the Libraries Panel
___| 08_01 Collaborating with coworkers and the cloud
___| 08_02 Introducing the Libraries panel
___| 08_03 Retrieving, duplicating, and sharing assets
___| 08_04 Collaborating with the help of Smart Objects
___| 08_05 Collecting styles in the Libraries panel
___| 08_06 Auto-extracting assets into a new library
___| 08_07 Editing cloud-based library assets
___| 08_08 Updating modified or missing assets
___| 08_09 Sharing an asset created in Illustrator

09 Actions and Batch Processing
___| 09_01 Several incentives to recording actions
___| 09_02 Introducing the Actions panel
___| 09_03 Recording a simple but practical action
___| 09_04 Modifying and playing a specific step
___| 09_05 Customizing settings during playback
___| 09_06 Adding steps to an existing action
___| 09_07 Actioning a consistent image resolution
___| 09_08 Modifying an adjustment and adding Save As
___| 09_09 Actioning the creation of flat CMYK files
___| 09_10 Batch processing an entire folder of images
___| 09_11 Saving and loading your actions

10 Conclusion
___| 10_01 Until next time

 

دروسی که در سایت Lynda.com  هم زیرنویس ندارند:

02_05 Giving your painting texture with Emboss
02_09 Integrating and shading your tiny planet
02_11 Creating symmetrical twirl art
04_08 Painting contrast with the Overlay mode
05_05 Adding and deleting anchor points
05_07 Drawing smooth and cusp points
05_14 Drawing perfect eye masks
05_16 Masking with vector-based letterforms
06_02 Introducing the Photomerge command
06_03 Understanding the Layout settings
06_04 Auto-aligning and auto-blending photos
06_05 Correcting a distorted horizon
07_04 Updating broken layer comps
07_07 Creating and cropping a new artboard
08_05 Collecting styles in the Libraries panel
09_01 Several incentives to recording actions
09_03 Recording a simple but practical action
09_05 Customizing settings during playback
09_07 Actioning a consistent image resolution

مدرس: Deke McClelland - دک مک کلند

تعداد دوره های آموزشی: 35

دِک مَک کِلند ، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از 50 ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، 3D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از 80 کتاب نوشته که به 24 زبان ترجمه شده است و بیش از 40 بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب "For Dummies " می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke's Techniques را منتشر می کند. او در "بولدر" واقع در "کولورادو" به همراه دو پسرش زندگی می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط