تخفیف ویژه:  مسیرهای یادگیری با 40% تخفیف 

logo mix

آموزش جامع یک-به-یک تسلط بر ایلوستریتور 2021 (با زیرنویس فارسی AI)
Illustrator 2021 One-on-One: Mastery
جدید ( 30 روز قبل)
از پرفروش‌های چند ماه اخیر
کد محصول: FL7765-2824267
لیندا _ آموزش جامع یک-به-یک تسلط بر ایلوستریتور 2021 (با زیرنویس فارسی AI) - Lynda _ Illustrator 2021 One-on-One: Mastery
سطح پیشرفته
زیرنویس انگلیسی
زیرنویس فارسی AI
95,000 تومان
اضافه به سبد خرید add_shopping_cart
تولید کننده محتوا
Lynda.com -> Linkedin Learning
تولید کننده زیرنویس فارسی
فارسی لینـدا FarsiLynda.com
تاریخ انتشار
2021-11-08
1400/8/17
جدید ( 30 روز قبل)
مدرس
Deke McClelland - دیک مک کلند
سطح آموزش
پیشرفته
زبان آموزش
انگلیسی
زیرنویس
فارسی و انگلیسی
نوع زیرنویس فارسی
ترجمه شده توسط هوش مصنوعی (AI)
مدت زمان آموزش
14ساعت و 7دقیقه
تعداد ویدیو های آموزشی
124 ویدیو
حجم فایل های آموزشی (مگابایت)
3120 مگابایت
زمان تقریبی دانلود فایل های آموزشی
52 دقیقه
( با سرعت اینترنت 1 MB در ثانیه )
بازدید : 133
درباره تولید کننده

lynda1

 

Lynda Weinman

بسیاری لیندا واینمن را "مادر آموزش اینترنتی" لقب داده اند. وی که هم اکنون (2016) ۶۰ سال سن دارد در ۱۹۹۵ سایتی را راه اندازی کرد که به عنوان منبعی رایگان برای دانش آموزان محسوب می شد. طی آن دوران لیندا به صورت خودآموز در حال یادگیری طراحی وب بود و تلاش داشت تا آموخته هایش را با سایرین نیز به اشتراک بگذارد. هر چند این روزها مسئله یاد شده امری عادی به حساب می آید اما در اواسط دهه نود -روزگاری که هنوز یوتیوبی نبود- یادگیری طراحی وب به صورت خودجوش چندان مسئله رایجی محسوب نمی گشت.

اشتیاق آن روزهای لیندا در یادگیری ، حالا به لطف وب سایت و سرویسی هایی همانند آنچه خود او راه اندازی کرده به میلیون ها نفر دیگر در سراسر دنیا نیز سرایت نموده و آنها می توانند با اندک هزینه ای و در هر جا و مکانی آنچه که دوست دارند را فرا بگیرند.
ناگفته نماند که پیدا کردن مسیر صحیح کسب و کار، حتی برای لیندا واینمن نیز بدون فراز و نشیب نبوده و وی هم مانند هر فرد موفق دیگری در راه رسیدن به پیروزی پستی و بلندی های بسیاری را از سر گذرانده.

درک نیازی که هیچکس به آن پاسخ نداده بود

وقتی در سال ۱۹۹۳ واینمن طراحی وب را اندک اندک فرا گرفته و قصد آموزش دادن آن را پیدا کرد، ابتدا به کتاب فروشی مراجع نمود و سعی کرد کتابی را به عنوان مرجع انتخاب و از روی آن به دانش آموزان خود درس بدهد. اما وی متوجه شد کتاب فروشی ها و کتابخانه ها تنها راهنماهایی بسیار فنی و پیچیده را ارائه می نمایند که درک شان برای افراد معمولی و با دانش متوسط تقریباً غیر ممکن محسوب می شود.

لیندا واینمن میگوید: به یاد می آورم که با خود فکر کردم شاید چنین کتابی هنوز وجود ندارد. بلافاصله از کتاب فروشی به خانه رفتم و ایده ی اولیه نوشتن آن را پیاده سازی کردم.

کمی بعد کتاب "طراحی گرافیک های تحت وب" که به باور بسیاری اولین کتاب ساده و قابل درک توسط عموم در رابطه با حرفه طراحی وب بود، توسط افراد بسیاری در سراسر دنیا به عنوان یک مرجع غیر فنی مورد استفاده قرار می گرفت و محبوبیتی غیر قابل باور به دست آورده بود.

درست در همان زمان و در سال ۱۹۹۵ واینمن آدرس ایمیل فردی را مشاهده نمود که به صورت debbie@debbie.com بود و مشتاق شد بداند آیا دامنه ی لیندا نیز برای ثبت کردن در دسترس قرار دارد یا خیر. وی این دامنه را خریداری و وبسایتی تحت آن راه انداخت تا از طریقش بتواند با دانش آموزان و همچنین خوانندگان کتاب خود ارتباط برقرار نماید.

lynda2

شروعی کوچک و توسعه ای آهسته و پیوسته

بعد از موفقیت کتاب واینمن همسر او، بروس هون (Bruce Heavin)، که در اصل موسس کمپانی لیندا نیز محسوب می شود، پیشنهاد داد در طول تعطیلات بهاره یکی از سالن های کامپیوتر دانشگاهی را اجاره نموده و در آن به مدت یک هفته دوره آموزش طراحی وب برگزار نمایند.
آنها این ایده را عملی کردند و سپس به منظور جذب افراد علاقه مند بنر تبلیغاتی را روی سایت لیندا قرار دادند. نه تنها ظرفیت کلاس یاد شده بسیار سریع پر گشت، بلکه افراد از گوشه و کنار دنیا و حتی مثلاً شهر وین برای حضور در آن ثبت نام نمودند.

اینکه تنها یک بنر در سایت خود قرار دهیم و سپس مردم از سراسر دنیا برای حضور در کلاس مان ثبت نام نمایند، باعث شده بود تا شوکه شویم.
آن کارگاه های یک هفته ای بسیار زود باعث شدند تا کسب و کار امروزی لیندا و همسرش پایه گذاری گردد. واینمن از درآمد حق امتیاز کتاب خود با ارزش ۲۰ هزار دلار استفاده کرد و مدرسه طراحی وبی را راه اندازی نمود که دوره هایش در هر ماه به سرعت پیش فروش شده و ظرفیت شان تکمیل می گشت. لیندا می گوید: "مشتریان زیادی وجود داشتند که مجبور بودیم به آنها نه بگوییم، زیرا ظرفیتی برای پذیرش شان وجود نداشت".

اوج گیری پس از بحران

کسب و کار لیندا پس از چند سال توانست ۳۵ فرصت شغلی را ایجاد و درآمدی ۳.۵ میلیون دلاری را فراهم کند. اما در سال ۲۰۰۱ و پس از انفجار حباب دات کام و حوادث مرتبط به یازده سپتامبر، تمایل افراد به یادگیری دروس طراحی وب کاهشی عجیب پیدا کرد، تا جایی که واینمن و همسرش در ادامه دادن مسیر مردد شده بودند.

کمپانی آنها دچار بحرانی جدی گشت، واینمن و هون ۷۵ درصد کارمندان خود را اخراج کردند و تنها ۹ نفر در استخدام شان باقی ماند. دفتر و مقر برگزاری دوره های لیندا نیز کوچک تر گشت و سعی را بر این گذاشتند تا واحد هایی با قیمت ارزان تر اجاره نمایند.

روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر.

خود واینمن در مورد آن ایام می گوید: "همه در حال نبرد برای بقا بودند و سعی می کردند سر خود را بالای آب نگه دارند. ما نیز وضعیتی مشابه را تجربه می کردیم و در نهایت درست همین زمان بود که تصمیم گرفتیم خدمات خود را به صورت کاملاً آنلاین ارائه نماییم."

روزگاری که ایده یاد شده شکل گرفت و سپس عملی گشت (ارائه خدمات به صورت آنلاین) تماشای فیلم بر روی کامپیوترها تازه در حال رواج یافتن بود. لیندا دات کام تصمیم گرفت در ازای سرویسی که ارائه می کند هزینه حق اشتراکی ۲۵ دلاری را به صورت ماهیانه دریافت نماید.

افراد اندکی از این راهکار استقبال کردند. واینمن می گوید: "درآمد مان به شدت افت کرده بود. روز های سیاهی بود و حتی خودم تردید داشتم که می توانیم این کسب و کار را ادامه دهیم یا خیر."

با تنها ۱۰۰۰ نفر پرداخت کننده حق اشتراک ماهیانه، بقای کمپانی به نظر بسیار سخت می رسید. ایجاد یک جامعه ی آنلاین زمان بر است و لیندا به خود امید می داد که آنها مسیر شان را عوض نکرده اند بلکه راهی تازه را شروع نموده اند پس باید صبر پیشه کنند. او توضیح می دهد که "همه چیز بسیار آهسته پیش رفت. ولی کم کم پرداخت حق اشتراک ماهیانه آنلاین رواج پیدا کرد و مقدار آن هر ساله چندین برابر شد".

در ۲۰۰۶ تعداد مشترکین به ۱۰۰.۰۰۰ نفر رسید و واینمن و همسرش ۱۵۰ کارمند خود را به همراه خانواده هایشان به دیزنی لند بردند تا موفقیت بزرگی که رقم خورده بود را جشن بگیرند.

lynda4

ایجاد فرهنگ سازمانی مناسب در زمان رشد

اینکه اعضا و کارمندان شرکت همانند یک خانواده با یکدیگر در تعامل باشند همواره برای لیندا حائز اهمیت بوده و او حتی همیشه تلاش داشته تا افراد تحت استخدام خود را با اسم کوچک بشناسد و صدا بزند. ولی رشد سریع کمپانی و رسیدن تعداد کارمندان به عدد ۵۰۰، رفته رفته چالش هایی تازه را پدید می آورد و سبب می گردد واینمن در ایده آل های خود بازنگری نماید.

وی می گوید: "چالش اصلی بر سر تعیین سمت و مقام افراد بود. اینکه با هر کس چه برخوردی باید صورت بگیرد. همه ی کسانی که رشدی سریع را در شرکت خود تجربه کرده اند می دانند که ایجاد سلسله مراتب تا چه حد اهمیت دارد."

در ۲۰۰۷ تصمیم بر این شد تا یک مدیرعامل جهت اداره ی بهتر مجموعه به آن اضافه گردد. به گفته ی خود لیندا "درست در همان زمان بود که او تصمیم گرفت در رفتارها و برخوردهای خود سیاست بیشتری داشته و بروکراتیک تر عمل نماید".

ایجاد فرهنگ سازمانی برای شرکتی با بیش از ۵۰۰ کارمند کاری بسیار دشوار خواهد بود ولی حتی آنچه از این مسئله نیز دشوارتر به حساب می آید پایه ریزی درست و مطابقت دادن افراد با فرهنگ یاد شده است. اینکار در زمانی که یک شرکت نوپا و کوچک محسوب می شود چندان سخت نیست و شاید ضروری هم نباشد ولی با رشد آن صورت پذیرفتنش الزام می یابد.

 پیش به سوی موفقیت

مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند.

در طی سال های اخیر کمپانی واینمن توسط افراد گوناگونی که در حرفه ی خود بهترین هستند دوره های آنلاین متعددی را ایجاد نموده و سعی کرده نشان دهد این دوره های آنلاین راه و روش یادگیری را برای همیشه متحول کرده اند.

لیندا دات کام قالبی معین و کارآمد را برای دوره های آموزشی اش پدید آورده و سپس کوشش کرده تا از نظر موضوعی نیز در بین مطالب مورد تدریس خود تنوع ایجاد نماید. روزگاری در وب سایت مورد بحث تنها ۲۰ دوره آموزش ویدئویی آنلاین وجود داشت، اما اکنون این رقم به ۶۳۰۰ رسیده که شامل ۲۶۷.۰۰۰ ویدئوی آموزشی می گردد.

ارائه ی کتابخانه ای ویدئویی به جای اینکه از افراد درخواست شود تا در دوره هایی مشخص با روال معمول و پیوسته شرکت نمایند، عاملی بوده که سبب گشته شیوه ی آموزشی لیندا دات کام نسبت به سایرین کاملاً متفاوت گردد.

واینمن می گوید: "مدتی است که بسیاری تصور می کنند دوره های آموزش ویدئویی می توانند آینده آموزش به حساب بیایند. ما به خاطر همین تفاوت مان مورد توجه قرار داشته و تحت نظر سایرین هستیم".

lynda6

فروش به لینکدین Linked in

من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم.

واینمن زمانی که متوجه می شود لینکدین قصد خرید کمپانی اش را دارد، در ابتدا شوکه می گردد. او و همسرش هرگز به دنبال فروش شرکت خود و یافتن مشتری برای آن نبوده اند و البته در سن ۶۰ سالگی وی هنوز هم احساس می نموده که برای بازنشستگی بسیار زود است.

اما رفته رفته به این نتیجه می رسند که این فروش و ادغام دو کمپانی با یکدیگر احتمالاً امری منطقی و موثر خواهد بود. هر دو شرکت به نوعی تلاش داشته اند به افراد کمک کنند تا وضعیت شغلی خود را بهبود بخشند و احتمالاً در کنار یکدیگر بسیار بهتر از گذشته می توانند این هدف را محقق کنند.

واینمن می گوید: "بسیاری از مردم بر روی رقم معامله صورت پذیرفته تمرکز دارند و شاید این مسئله برای افرادی که با صنعت ما آشنا نیستند یک شگفتی محسوب شود. ولی خود من به شخصه بر روی اثری که از همکاری دو کمپانی با یکدیگر پدید می آید متمرکز هستم و اولین چیزی که در رابطه با این موضوع به ذهنم می رسد، میزان بزرگی این اثرگذاری است."

به نظر می آید حتی لیندا واینمن هم از موفقیت خودش شگفت زده است و تصور چنین روزی را نداشته. بر خلاف بسیاری از بنیانگذاران کمپانی ها مهم تکنولوژیک امروزی ، وی با هدف کسب درآمد های کلان شروع به کار نکرده و قصد اولیه اش هرگز ایجاد کمپانی نبوده که توسط لینکدین به ارزش ۱.۵ میلیارد دلار خریداری شد. او تنها سعی داشته آنچه که برای خودش جذاب بوده، یعنی طراحی وب را به سایرین نیز بیاموزد.

واینمن که بر حسب اتفاق بدل به یک معلم گشته، می گوید: "من نه چندان گنگ بودم و نه به آن صورت خوره ی دنیای تکنولوژی. افراد زیادی پیش من می آمدند و می پرسیدند چگونه این کار را انجام می دهی؟ یا چگونه آن کار را انجام می دهی؟ هرگز با خودم فکر نکرده بودم به اشتراک گذاشتن دانش در رابطه با آنچه که برایت جالب است، در واقع همان تدریس کردن محسوب می شود."

در حالکیه لیندا اعتقاد دارد تنها در زمان و مکان مناسبی حضور داشته، سخت است بدل شدن یک دامنه ی ۳۵ دلاری به کسب و کاری ۱.۵ میلیارد دلاری را حاصل یک اتفاق بدانیم.

فارسی لیندا

با کارشناس صنعت استاد Deke McClelland بیاموزید که چگونه بهترین کاربر Adobe Illustrator باشید. او در آخرین قسمت از مجموعه سه قسمتی جامع «یک به یک» خود، نحوه عملکرد Illustrator را با جزئیات دقیق توضیح می دهد. او حتی پیچیده ترین موضوعات را با پیوند دادن آنها به وظایف واضح تعریف شده درک می کند. او به شما نشان می‌دهد که چگونه با میان‌برها و سفارشی‌سازی‌های صفحه‌کلید سریع‌تر در اطراف Illustrator بچرخید، سپس قدرت ترکیب حالت‌ها، ماسک‌های کدورت، پانل Brushes، الگوهای تکراری یکپارچه، مش گرادیان و ابزار Puppet Warp را نشان می‌دهد. او همچنین نمودارها، تابلوها، لوگوها و جلوه های سه بعدی را پوشش می دهد. هر فصل به شما احساس موفقیت واقعی می‌دهد که می‌توانید آن را برای آثار هنری جذاب و قابل فروش خود به کار ببرید.

سطح آموزشی
خرید آنلاین و دانلود فوری
به همراه فایلهای تمرین
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس
ویدئوهای آموزشی با زیرنویس فارسی
کیفیت HD ویدئوهای آموزشی
قابل استفاده برای ناشنوایان
 
 
 

نمونه ویدیوی آموزشی ( زیرنویس‌ها جدا از ویدیو است و میتوانید آنرا نمایش ندهید ) :

 

[FARSI]

01 مقدمه
01-01 به این دوره یک به یک خوش آمدید
01-02 قبلا در Illustrator یک به یک

02 میانبرها و سفارشی سازی
02-01 تبدیل شدن به یک ماشین تصویرسازی لاغر و ضعیف
02-02 نصب میانبرهای سفارشی dekeKeys
02-03 بارگیری و استفاده از dekeKeys
02-04 به اسناد PDF dekeKeys خوش آمدید
02-05 سه میانبر از صد میانبر سفارشی
02-06 هنوز میانبرهای صرفه جویی در زمان بیشتر است
02-07 ایجاد میانبرهای سفارشی خود
02-08 میانبرهای ابزار، شفافیت و پانل
02-09 ایجاد جعبه ابزار سفارشی خود

03 حالت های ترکیبی و ماسک های شفافیت
03-01 راه های متعدد برای ترکیب رنگ ها
03-02 تنظیم کدورت با میانبرها
03-03 حالت های ترکیبی: ضرب و نمایش
03-04 حالت های دیگر: پوشش از طریق درخشندگی
03-05 میانبرهای حالت ترکیبی dekeKeys من
03-06 تأثیر فضای رنگی بر حالت های ترکیبی
03-07 چند ترفند حالت ترکیبی پیشرفته
03-08 اعمال حالت های ترکیبی در پانل ظاهر
03-09 ایجاد نوع وارونگی خودکار
03-10 حکاکی سوراخ های پویا با گروه ناک اوت
03-11 Knockout Group گزینه و ویژگی های پویا
03-12 با استفاده از گزینه Isolate Blending
03-13 معرفی ماسک opacity
03-14 استفاده از ماسک کدورت
03-15 اعمال حالت های ترکیبی برای کل لایه ها
03-16 افزودن پیکسل های فتوشاپ به یک ماسک شفافیت
03-17 پایان دادن به صورت خالکوبی شده
03-18 صادرات شفافیت به فتوشاپ

04 پانل برس ها
04-01 نقاشی با خطوط مسیر
04-02 معرفی پنل Brushes
04-03 اعمال و ویرایش قلم موی خوشنویسی
04-04 برس های هنری مقیاس بندی و رنگ آمیزی
04-05 اعمال و سفارشی کردن برس های پراکنده
04-06 قالب بندی و ویرایش نوع براش
04-07 طراحی برس های هنری سفارشی خود
04-08 ایجاد و آزمایش برس های هنری شما
04-09 اصلاح برس برای تناسب انتها و گوشه ها
04-10 باز کردن، پر کردن و نوازش برس
04-11 ابزار On A Path را در مقابل متن به عنوان قلم مو تایپ کنید
04-12 تحریف نوع هنری با ابزار Width
04-13 اثر هنری خود را با یک الگو القا کنید
04-14 نقاشی با برس های مویی

05 الگوهای تکراری یکپارچه
05-01 الگوها به شما اجازه می دهند آزاد باشید
05-02 ایجاد یک الگو
05-03 معرفی حالت ویرایش الگو
05-04 ذخیره یک کپی و لغو یک اشتباه بزرگ
05-05 روش بهتری برای کپی کردن یک الگو است
05-06 حرکت یک الگو در داخل ظرف آن
05-07 سه نوع کاشی: شبکه ای، آجری و شش گوش
05-08 با استفاده از ابزار Pattern Tile
05-09 طراحی یک تسلاسیون در دنیای واقعی
05-10 اندازه گیری اندازه دقیق کاشی شش گوش
05-11 ایجاد عناصر الگوی مکمل
05-12 افزودن عناصر الگوی نمایشی
05-13 کشیدن چشم کارتونی مثلثی شکل
05-14 عناصر الگو در حال توسعه بیشتر
05-15 ایجاد یک الگو با میانبر صفحه کلید
05-16 ساخت یک الگوی جین بدون درز
05-17 ساختن الگوی جین شما مانند جین
05-18 ایجاد یک برس الگو با گوشه های خودکار
05-19 ایجاد کاشی های شروع و پایان سفارشی

06 مش گرادیان
06-01 نقاشی فوتورئالیستی در بهترین حالت خود
06-02 مقدمه ای بر مش های گرادیان
06-03 با استفاده از ابزار اختصاصی Mesh
06-04 ایجاد یک مش گرادیان پایه
06-05 جداسازی یک شی مش
06-06 حذف نقاط مش ناخواسته و نامرئی
06-07 آزاد کردن مش گرادیان
06-08 تبدیل نقاط مش از کاسپ به صاف
06-09 تیز کردن یا صاف کردن انتقال رنگ
06-10 اختصاص یک مش به شکل خمیده
06-11 تبدیل یک گرادیان خطی به مش
06-12 تبدیل شیب شعاعی به مش
06-13 نقاشی اجسام نرم با مش گرادیان
06-14 ترکیب مش با مسیر مرکب
06-15 بیان خطوط سطح با مش
06-16 نقاشی برجسته های کانتور
06-17 ترکیب اشیاء مش چندگانه
06-18 استفاده از مش های گرادیان برای ایجاد سایه

07 The Puppet Warp Tool
07-01 چرا وقتی می توانید موقعیت را تغییر دهید، دوباره ترسیم کنید؟
07-02 مقدمه ای بر ابزار Puppet Warp
07-03 تنظیم پین های سفارشی خود
07-04 پنهان کردن پین ها، لبه های مسیر و مش
07-05 هشدار: همه تغییرات نهایی هستند
07-06 غیرفعال کردن پین های آگاه از محتوا
07-07 پین های محدود کننده و پیچشی
07-08 با استفاده از مقدار Expand Mesh
07-09 استفاده از Puppet Warp برای اشیاء کوچک و پیچیده

08 نمودارها و تصاویر
08-01 لذت ها و مشکلات نمودارها
08-02 نمودار داده های عددی
08-03 وارد کردن یک صفحه‌گسترده با برگه محدود
08-04 تغییر داده ها برای ایجاد یک محور دسته
08-05 قالب بندی مجدد متن و مقادیر عددی
08-06 تنظیم تنظیمات نوع نمودار
08-07 ایجاد و بکارگیری طرح گراف
08-08 تنظیم نوع ستون روی تکرار
08-09 ایجاد مجدد نمودار در اندازه مناسب
08-10 سفارشی کردن افسانه خود

09 آرم ها و متن تخصصی
09-01 ویژگی های آرم سازی Illustrator
09-02 ساخت لوگو از یک کاراکتر از نوع
09-03 ایجاد آرم حلقه های در هم تنیده
09-04 حلقه های خود را در یک حلقه بزرگتر ببافید
09-05 مسیرهای خود را با ابزار قیچی کوچک کنید
09-06 نوع گرادیان و ضربه های پویا
09-07 با استفاده از ابزار Touch Type
09-08 دو روش برای تایپ تایپ
09-09 ایجاد شیب های حروفی شکل
09-10 نقاشی بازتاب ها بر روی حروف
09-11 فونت های چند رنگ: مفهوم رنگ تراژان
09-12 استفاده از ست های سبک

10 استفاده از جلوه های سه بعدی
10-01 پنج مزیت سه بعدی در ایلاستریتور
10-02 مقدمه ای بر سه نوع سه بعدی در ایلاستریتور
10-03 کار در فضای سه بعدی: Pitch، Yaw و Roll
10-04 نورپردازی و سایه زدن یک شی سه بعدی
10-05 برش لبه های اکستروژن سه بعدی
10-06 ایجاد نوع سه بعدی زنده و قابل ویرایش
10-07 افزودن سایه های ریخته شده به نوع سه بعدی
10-08 درک جلوه 3D Revolve
10-09 استفاده از 3D Revolve برای ایجاد قوطی نوشابه
10-10 نگاشت یک لوگو یا هنرهای دیگر بر روی یک شی 3 بعدی
10-11 بهبود آثار هنری سه بعدی با جلوه های سه بعدی مصنوعی
10-12 ترکیب سکته مغزی با چرخش سه بعدی

11 نتیجه گیری
11-01 تا دفعه بعد

[ENGLISH]

01 Introduction
01-01 Welcome to this One-on-One course
01-02 Previously on Illustrator One-on-One

02 Shortcuts and Customization
02-01 Becoming a lean, mean illustration machine
02-02 Installing custom dekeKeys shortcuts
02-03 Loading and using dekeKeys
02-04 Welcome to the dekeKeys PDF docs
02-05 Three out of the hundred custom shortcuts
02-06 Still more time-saving shortcuts
02-07 Creating your own custom shortcuts
02-08 Tool, transparency, and panel shortcuts
02-09 Creating your own custom Toolbox

03 Blend Modes and Opacity Masks
03-01 The many ways to blend colors
03-02 Adjusting the opacity with shortcuts
03-03 Blending modes: Multiply and Screen
03-04 The other modes: Overlay thru Luminosity
03-05 My dekeKeys blend mode shortcuts
03-06 The effect of color space on blending modes
03-07 A few advanced blending mode tricks
03-08 Applying blending modes in the Appearance panel
03-09 Creating auto-inverting type
03-10 Carving dynamic holes with Knockout Group
03-11 Knockout Group option and dynamic attributes
03-12 Using the Isolate Blending option
03-13 Introducing the opacity mask
03-14 Putting an opacity mask into use
03-15 Applying blending modes to entire layers
03-16 Adding Photoshop pixels to an opacity mask
03-17 Finishing up the tattooed face
03-18 Exporting transparency to Photoshop

04 The Brushes Panel
04-01 Painting with path outlines
04-02 Introducing the Brushes panel
04-03 Applying and editing a calligraphic brush
04-04 Scaling and colorizing art brushes
04-05 Applying and customizing scatter brushes
04-06 Formatting and editing brushed type
04-07 Designing your own custom art brushes
04-08 Creating and testing your art brushes
04-09 Refining a brush to fit ends and corners
04-10 Expanding, filling, and stroking a brush
04-11 Type On A Path tool vs. text as an art brush
04-12 Distorting art type with the Width tool
04-13 Infusing your artwork with a pattern
04-14 Painting with bristle brushes

05 Seamlessly Repeating Patterns
05-01 Patterns let you be free
05-02 Creating a pattern
05-03 Introducing the Pattern Editing mode
05-04 Saving a copy and undoing a big mistake
05-05 The better way to duplicate a pattern
05-06 Moving a pattern inside its container
05-07 The three tile types: Grid, brick, and hex
05-08 Using the Pattern Tile tool
05-09 Designing a real-world tessellation
05-10 Measuring the exact size of a hex tile
05-11 Creating complementary pattern elements
05-12 Adding representational pattern elements
05-13 Drawing a triangular cartoon eye
05-14 Further developing pattern elements
05-15 Creating a pattern with a keyboard shortcut
05-16 Constructing a seamless denim pattern
05-17 Making your denim pattern look like denim
05-18 Creating a pattern brush with auto corners
05-19 Creating custom start and end tiles

06 Gradient Mesh
06-01 Photorealistic painting at its best
06-02 Introduction to gradient meshes
06-03 Using the dedicated Mesh tool
06-04 Creating a basic gradient mesh
06-05 Isolating a mesh object
06-06 Deleting unwanted, invisible mesh points
06-07 Releasing a gradient mesh
06-08 Converting mesh points from cusp to smooth
06-09 Sharpening or smoothing color transitions
06-10 Assigning a mesh to a bendy shape
06-11 Converting a linear gradient to a mesh
06-12 Converting a radial gradient to a mesh
06-13 Painting soft objects with a gradient mesh
06-14 Combining a mesh with a compound path
06-15 Expressing surface contours with a mesh
06-16 Painting contoured highlights
06-17 Blending multiple mesh objects
06-18 Using gradient meshes to cast shadows

07 The Puppet Warp Tool
07-01 Why redraw when you can reposition?
07-02 Introduction to the Puppet Warp tool
07-03 Setting your own custom pins
07-04 Hiding pins, path edges, and the mesh
07-05 Warning: All changes are final
07-06 Disabling content-aware pins
07-07 Constraining and twisting pins
07-08 Using the Expand Mesh value
07-09 Using Puppet Warp for small, complex objects

08 Charts and Pictographs
08-01 The pleasures and pitfalls of graphs
08-02 Graphing numerical data
08-03 Importing a tab-limited spreadsheet
08-04 Modifying data to create a category axis
08-05 Reformatting text and numerical values
08-06 Adjusting the graph type settings
08-07 Creating and applying a graph design
08-08 Setting the column type to repeating
08-09 Recreating a graph at the proper size
08-10 Customizing your legend

09 Logos and Specialty Text
09-01 Illustrator’s logo-making features
09-02 Making a logo from one character of type
09-03 Creating a logo of interwoven rings
09-04 Weaving your rings into a larger ring
09-05 Whittling your paths with the Scissors tool
09-06 Gradient type and dynamic strokes
09-07 Using the Touch Type tool
09-08 Two ways to warp type
09-09 Creating letter-shaped gradients
09-10 Painting reflections onto letterforms
09-11 Multicolor fonts: Trajan Color Concept
09-12 Using stylistic sets

10 Applying 3D Effects
10-01 The five advantages to 3D in Illustrator
10-02 Introduction to the three kinds of 3D in Illustrator
10-03 Working in 3D space: Pitch, yaw, and roll
10-04 Lighting and shading a 3D object
10-05 Beveling the edges of a 3D extrusion
10-06 Creating live, editable 3D type
10-07 Adding cast shadows to 3D type
10-08 Understanding the 3D Revolve effect
10-09 Using 3D Revolve to create a soda can
10-10 Mapping a logo or other art onto a 3D object
10-11 Enhancing 3D artwork with faux 3D effects
10-12 Combining a stroke with 3D Revolve

11 Conclusion
11-01 Until next time

مدرس: Deke McClelland - دیک مک کلند

تعداد دوره های آموزشی: 45

دیک مک کلند ، یک نویسنده و آموزگار برنده جایزه، خدای تدوین عکس و طراحی گرافیک است. دِک مَک کِلند ، نویسنده بیش از 50 ویدئو آموزشی در مورد تصویر سازی خلاق، گرافیک، 3D، و طراحی برای ، صنعت پیشرو در Lynda.com است. دِک که یکی از نویسندگان دارای بیشترین جایزه در این بیزنس به شمار می رود، بیش از 80 کتاب نوشته که به 24 زبان ترجمه شده است و بیش از 40 بار تجدید چاپ شده دارد. این کتاب ها شامل Photoshop Bible، چندین کتاب "For Dummies " می شوند و همچنین سری کتاب های One-on-One خودش که تحت Deke Press چاپ شده اند. دک در اوقات فراغتش، dekeonline را اداره می کند، جایی که روی آن قسمت هایی از محبوب ترین سری های هفتگی که در lynda.com داشته است به نام Deke's Techniques را منتشر می کند. او در "بولدر" واقع در "کولورادو" به همراه دو پسرش زندگی می کند.

جدیدترین محصولات مرتبط

تمامی زیرنویس‌های فارسی و مطالب ترجمه شده در سایت، بطور انحصاری متعلق به فارسی لینـدا بوده و هر گونه کپی‌ برداری و یا استفاده از آنها به هر شکلی در سایتها یا برنامه‌های دیگر پیگرد قانونی دارد